* Aspirante optimiste > 20 Ani ( 176 ) *

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gaby76 spune:

dara eu am facut test Minut
se face in orice moment al zilei, scrie in prospect
nu stiu,insa, cat sunt de bune

http://tt.lilypie.com/jtasp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

babyyyyy, ai disparut ???

haide bebe vino la mami si tati.....te rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

fetelorrrr care ati trecut printr-un raclaj spuneti-mi si mie va rog cat e normal sa sangerezi dupa??????eu am luat tratament 5 zile timp in care am sangerat fff putin..cateva picaturi....dupa astea 5 zile a fost mai abundent....azi e a 10-a zi si tot nu s-a oprit...e normal???nu ma doare nimic si nici febra...la medic merg abia vineri...ce stiti???

...asteptam sa vedem dublu din nou!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

fetelorrrr care ati trecut printr-un raclaj spuneti-mi si mie va rog cat e normal sa sangerezi dupa??????eu am luat tratament 5 zile timp in care am sangerat fff putin..cateva picaturi....dupa astea 5 zile a fost mai abundent....azi e a 10-a zi si tot nu s-a oprit...e normal???nu ma doare nimic si nici febra...la medic merg abia vineri...ce stiti???

...asteptam sa vedem dublu din nou!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

fetelorrrr care ati trecut printr-un raclaj spuneti-mi si mie va rog cat e normal sa sangerezi dupa??????eu am luat tratament 5 zile timp in care am sangerat fff putin..cateva picaturi....dupa astea 5 zile a fost mai abundent....azi e a 10-a zi si tot nu s-a oprit...e normal???nu ma doare nimic si nici febra...la medic merg abia vineri...ce stiti???

...asteptam sa vedem dublu din nou!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

fetelorrrr care ati trecut printr-un raclaj spuneti-mi si mie va rog cat e normal sa sangerezi dupa??????eu am luat tratament 5 zile timp in care am sangerat fff putin..cateva picaturi....dupa astea 5 zile a fost mai abundent....azi e a 10-a zi si tot nu s-a oprit...e normal???nu ma doare nimic si nici febra...la medic merg abia vineri...ce stiti???

...asteptam sa vedem dublu din nou!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

sorry...a fost eroare de net ....de-asta a aparut de cateva ori

...asteptam sa vedem dublu din nou!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

monica daca ai id de mess poate vorbim acolo.
eu merg la un dr. foarte bun...dar nu vreau sa fac reclama........id-ul meu e baby_r7.
ramo in primul rand imi pare rau pentru pierderea suferita....
in al doilea rand, daca nu ai febra stai linistita ca nu ai patit nimic.
daca te ingrijoreaza atat de mult, eu zic sa mergi mai repede la control.
cat timp a trecut de la pierderea sarcinii?

unde esti, bebe??????

ROXANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutza23 spune:

ramona ti-a aparut mesajul de 3 ori
referitor la testele de ovulatie, eu imi cumpar de la dr. sigur ca sunt 5 in pachet si costa decat vreo 80.000.
regula la ele e sa le faci intre 10 si 20 si sa nu te duci la baie cu 2 ore inainte. se fac mereu la aceeasi ora, daca se poate. functioneaza excat ca un test de sarcina si cand a doua liniuta apare inseamna ca in urmatoarel 24-48 de ore va avea loc ovulatie. nu indica clar daca va avea loc, ci cam cand.
la mine functioneaza f bine. in z14, cand scrie si pe tiker imi ies pozitive. eu am facut cateva luni, dar cum erau mereu pozitive in z14-15, am renuntat.

http://tt.lilypie.com/FAbYp3.png- ianuarie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Mama ramona, bag seama ca nu merge netu bine ca ai trims mesaju de mai multe ori.

FEtele eu pup ca plec la bunicutza sa iau neshte merinde yam yam

Ne auzim mai tarzior
Pupici si sa mai aud vesti bune la intoarcere

http://tt.lilypie.com/FF3gp3.png
http://monicabombonica.hi5.com



After all, tomorrow is another day to get
Probabil 2+ la cap sau nu...

Mergi la inceput