Timisoara, Impreuna! ( 58)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Laura,da...faine pozele...Multumesc!
Dana,poti tu sa imbuteliezi cat vei vrea toamna,ca tot o sa mi se para nashpa rau...in primul rand ca in mintea mea toamna se asociaza cu moarte...iar aceasta notiune umana omniprezenta in vietile oamenilor...pe mine m-a incercat mult prea mult ca s-o mai iert...chit ca ,candva, am s-o cunosc si eu ca toate fiintele...Si cum sunt omul extremele,raman la optiunile initiale:vara si iarna
Lumanarile le-am cumparat din Real si Selgros,am fost si la Bamboo,insa Marius dorea musai candele din alea de la Glade,de le face reclama la tv-u...si am gasit la Real si am cumparat suport separat,de sticla,ca d-ala metalic nu am gasit.
Mah,si mie mi-e dor de un gratar...ca as' vara la Hitias...hai ca mi-ai facut pohta de micile...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Laura e ca o formula matematica. Scrie asa cum ti-am spus. E foarte simplu.




Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Gata pozele...

Toamna

Ana, hai mey...sper dupa ce vezi pozele astea, sa-ti schimbi parerea despre toamna...

Fug dupa Ines...apoi la job, ne auzim diseara...
sa aveti o zi excelenta...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Doris,foarte frumoase pozele...iar Ines e atat de frumoasa...Mi-a placut,insa raman la parerea mea...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

DORIS AJUTOOOOOR!

Ce stii de LPG?




Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare!
ne-am adunat si noi pe acasa de la dentist. a fost nesperat de bine. fata a fost supercooperanta, chair s-a distrat la un moment dat. deocamdata nu mai avem treaba cu dentistul.
doris, super pozele! faina si toamna cind e frumos afara.
ana, hai mai nu fii asa sumbra!
aida, ce e aia LPG?cam pe unde treb cautat?
danitin, si io vreau!!!!. cam multisor 4 mil fara mese. noi platim 115ron luna asta pt. mese si inca vreo 1 mil pt. activitati optionale.
n-am vazut-o pe anda astazi? sau n-am vazut io bine?

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

quote:
aidaciolac
membru matur

DORIS AJUTOOOOOR!

Ce stii de LPG?




Aida care-i baiul???
S-a intamplat ceva??? Pot si eu sa te ajut???

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Aida,ce e aia LPG?Explica-ne si noua,poate te putem ajuta...pe mine ma sperii...
LPG=GPL?Te-ai referit la combustibil?

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Revin:Doris,saru-mana de ajutor pentru Dunia,am rezolvat si ultima problema...

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianaa77 spune:

Fetele,

Spuneti-mi si mie cu dieta aia cu usturoi.Trebuie pisat sau nu?Daca da,nu cred ca nu incepi sa mirosi a usturoi.Stiu ca lui tata si prin piele ii iese mirosul de usturoi cand mananca mujdei.Si chiar trebuie luat cu otet de mere indoit cu apa?Nu stiu daca gasesc din ala pe aici,am gasit de alune,balsamic..bla,bla...dar nu am gasit ca in Ro,sa scrie clar ca e de mere. Trebuie luat usturoiul si daca bei ceai sau cafea?Eu una la servici beau cred ca 5 cani de ceai pe zi si vreo 1,5l de apa.Ce sa faci?:)cand tastezi mult ti se usuca gura:).

Mergi la inceput