FIV138

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cellu spune:

IOANA, imi pare rau, multa putere si curaj sa mergi mai departe!

Cellu 26+ George
http://bd.lilypie.com/uMPhp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_alexandra spune:

Salut!
Am revenit si eu dupa lungi absente si ma pregatesc pentru o noua procedura. Am schimbat clinica, merg acum la Giulesti. Mr. Big nu a parut foarte incintat de tratamentul pe care mi l-au prescris cei de la MNL. Nu mi-a spus personal nimic, dar discuta ceva nemultumit cu o doctorita mai tinara. Acum sunt pe AC iar din noiembrie sper sa reiau tratamentul.
KITTA, Doamne Ajuta! Sper din tot sufletul sa reusesti si iti tin pumnii. Asteptam vesti!
Zouzou, iti tin pumnii si tie si tuturor fetelor care au inceput procedurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Alina_Alexandratrebuie sa reusim ca sa mergem la MNL sa el aratam burtile. Mai ales eu.....
FETELOR AM 3 DIPHERELINE 0.1 SI 2 MENOGOANE RAMASE CU SOLVENTI CU TOT. CEDEZ DORITOARELOR; ASTEPT PROVINCIA!EU MENOGON NU VREAU SA MAI PUP DE ACUM INCOLO, SI CRED CA CU ASTA NU PREA ERA SI MR. BIG DE ACORD,CEL PUTIN IN UNELE CAZURI LA VARSTE MAI INAINTATE, CA SA NU GENERALIZAM SI SA SPERII UNELE FETE CARE FAC TRATAMENT CU MENOGON, CA DUPA ACEEA IAR MA IA Cris86la 3 pazeste si arunca cu bunataturile ei de la restaurant dupa mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

KITTA vin si eu cu galeria, sa ai un embrion frumos si viteaz care sa se agate cu unghiutele de burtica lui mami pt. 9 luni .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LARA76 spune:

Bunaaaa!
Si-a facut cineva analiza timpului de coagulare la dr. Uscatescu de la Fundeni? Sunt foarte in ceata ca nu stiu sa citesc rezultatele, dr mi-a zis sa revin la un tratament, nu m-am mai dus si peste o saptamana incep tratamentul pt FIV. Cineva mi-a zis ca la ea mereu ies rezultatele aiurea asa ca... astept si eu vesti de la cineva care si-a facut acolo aceasta analiza.


Va pup pe toate si va tin pumnii sa fie cu ochisori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

cris86 Daca embrionii transferati aveau 3 zile, adica congelarea lor s-a facut la 72 de ore, cel mai repede poti face betaHCG-ul in ziua 11 de la ET ca sa fii sigura pe rezultat. Peste tot unde am citit, pe site-uri ale clinicilor de afara scrie 14 zile de la fecundare. Sa nu mai aud alte prostii. Ca dupa capul tau intrerupeai Utrogestanul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Stiti cumva ce inseamna rezultatul la colposcopie:" ectopie medie cu metaplazie imatura perilezional"? E pentru cumnata mea. Dr. i-a zis ca se vindeca de la sine dar eu nu inteleg de la ce a aparut si daca e OK sa fie asa.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_72 spune:

KITTA care e problema cu MENOGONUL ? Spune-mi si mie ..........

Tin pumnii pentru tine si pentru toate fetele ....



Ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

buna dimineata ...
succes fetelor...sa se prinda embrionasii de mamicile lor si sa stea in burticute 9 luni
..si celor in plin tratament,oute multe si frumoase

flori76 Relyakla78 felicia_ Andrada.PDORIS71nusy Mirela1 bubuka lorelai lorelaicris86kitta


"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyxe spune:

Kora, sper ca ai inceput injectarea, nu mai dai niciun semn, te astept cu vesti,totul e OK, nu?

Azi am primit progesteronul,e facut de Sereno,sper sa fie bun.

P.S. Stiti cumva daca dr T este luni la cabinet? Tot am sunat pe asist. dar nu-mi raspunde.

Multi -ici.

Nico

Mergi la inceput