Durerea unei pierderi de sarcina ( 42)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

BABY cum sa te uitam! Tin pumnii pentru examenul final. Apropo de carnetul de conducere...eu in noiembrie implinesc 5 ani de cand am luat permisul!!


LAU eu cred ca faceam ulcer daca nu imi mergea calc. La fiecare deschidere de capitol sper acest lucru.

MIRELA week-end placut si tie.

IRENE imediat ce scriu acest mesaj ma pun pe treaba. Asa! Trageti-ma de maneca va rog frumos daca am uitat ceva!

KITZY sa bei mult ca acum ai nevoie de multe lichide ca sa se formeze lichidul amniotic! Sa ai grija de tine!

CRISTY





Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

C.myry, mersi mult pt urare! Sa dea Dumnezeu sa avem multi multi ani impreuna alaturi de fiintele dragi noua toate fetele de aici!
Ma bucur ca nu ai greturi, poate bebe al tau e cuminte si nu vrea sa te supere cu nimic!
L58, am iesit din butoi rpd, mai ales cand am vazut bata!
Pupici.

Ninia
http://tt.lilypie.com/TRdsp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

Buna fetelor!

offff...greu cu timpul....va citesc dar nu reusesc sa scriu, iar aseara ca eram mai libera...nu a mers formul, am incercat si de la calculatorul meu si al sotului....ma gandeam ca e problema la mine. M-am linistit cand astazi am putut sa va citesc.
Nici la mine nu a fost o perioada prea buna, dar spre deosebire de unele dintre voi, eu nu plang (poate ar fi mai bine, mi-as face rau numai mie!)...dar nu, eu tip, tip la toata lumea, nu-mi intra nimeni in voie, am un mod ciudat de a ma manisfesta si colac peste pupaza....am lovit si masina in parcare ...tot din cauza agitatiei, ca loc aveam cat cuprinde.

Astazi am fost si am facut si analizele de Z14, desi eu 6 luni de zile NU AM VOIE sa ma gandesc la proiect bb, din cauza de aceea mola. Dr. zice ca sa fiu fericita ca nu a evoluat si nu am intrat pe citostatice...deci ma uit la partea plina a paharului, ca organismul meu a reactionat bine.

Jojo felicitari pentru bb si sa fie intr-un ceas bun si sa va bucurati impreuna!

Gravidutzelor - sa fiti cuminti si aveti grija de voi si bb-i.

Aspirantelor- bafta multa.

blueeyes2003- din ce am citit si eu pe ici pe colo, viata unui spermatozoid este de 4-5 zile, deci daca nu faci spalaturi vaginale....si prestezi si inainte de a pleca si cand se intoarce, si se va prinde. Doamne ajuta!

Aaaa, de Revelion am discutat si noi, asta ca sa ma faca sa imi mai treaca, ma gandeam la Maramures, vorbeste lumea ca sunt foarte ospitalieri si sunt pensiuni dragute...dar nu am intrat sa vad ofertele. A fost cineva pe acolo?
Noi anul trecut am fost in Antalya si nu a fost rau deloc...dar parca prea cald pentru gustul nostru.

Va pupicesc pe toate,
Miha




"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Dana, este prima oara cand ascult cantecul de la prima pagina! Acum am vazut cand ai pus pt Natalya! Este sublima melodia si montajul! Felicitari din suflet! M-a impresionat enorm, am ochii plini de lacrimi!

Ninia
http://tt.lilypie.com/TRdsp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

[red]Miha74,in Maramurs este f. frumos de revelion. A fost o cunostinta chiar anul trecut si s-a cazat la o pensiune, unde a fost f. ieftin si au avut inclus totul si mancarea care a fost super. Le-a gatit tot ce sa mananca pe acolo pe la ei. Se merita sa incerci!

Ninia
http://tt.lilypie.com/TRdsp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

Ninia81 - multumesc de informatii, o sa imi fac curaj sa intru sa vad si ofertele pe net
Ce muzica, ce cantec??? vreau si eu sa ascult, ce trebuie sa fac?


"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Miha74, pe prima pagina la inceput, dupa povestea aceea cu mama si copilul, scrie S-a nascut Theodora Natalya, intri acolo si asculti cantecelul. Este extraordinar! Sunt convinsa ca vei plange si tu, dar merita sa vezi, crede-ma!

Ninia
http://tt.lilypie.com/TRdsp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

Am reusit Ninia!
E intr-adevar....lacrimogen bine, dar pozitiv... Mi-a placut mult!



"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Fetelor multumesc de urari, dar ideea nu a fost a mea. Mi se pare ca LIANA....., nu mai tin minte cine......a pus link-ul.




Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

Roxana,
bine ai revenit si bafta multa la examen

Mergi la inceput