Gravidute si mamici din CLUJ - 21

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Raluca-poate scapi lejer.la a doua de obicei merge mai repede.nu?

unde sunteti fetelor?iar m-ati lasat singurica??????????
Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

meli - nu am fost in oras inca! urmeaza sa merg... mai am cate ceva de rezolvat!

raluca - ma bucur ca esti bine!

OanaAlina

bebele nostru scump si drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

fetelor, abia acum realizez ca ar fi cazul sa imi pregatesc si eu bagajul! ce copil rau sunt, nici macar ala nu l-am putut face!

de alex mai stiti ceva????

ramonella - tu cu ce iti mai ocupi timpul????

raluca - ce ai cumparat frumos azi???

OanaAlina

bebele nostru scump si drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Oana-daca te duci in oras iti propun sa te duci prin piata ca au aparat..CASTANELE....yami.eu acum le....hm,ce ziceti?
Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Meli, eu inca sunt cu multa munca pe cap si mai am si o groaza de proleme personale, asa ca mai rar apare o zi in care sa am si timp si 'dispozitie' de intrat pe forum.
Ce frumoasa e micuta ta

Nicoleta 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

meli - cred ca numai maine merg prin oras...

OanaAlina

bebele nostru scump si drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Nico-mersi.lasa ca intri in concediu si tu.si problemele lasa-le undeva in urma cat poti,se rezolva toate in cele din urma.
Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Oana-daca vrei hai la mine ca te servesc cu ele.n-am vrut sa fiu rea sa va fac pofte.haideti la mine la castane!
Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Meli, de la 28 pana la 36 de saptamani am stat in pat cu trtamente antispastice, aveam contractii.in plus, Ilinca e nascuta prematur asa ca dr. a bagat spaima in mine si am stat cumintica la pat....
In privintza nasterii nr. 2-sa te auda Doamne, Doamne si sa treaca usor!

Oana, n-am cumparat nimic deosebit, cosmeticale, dulciuri...aveam chef sa ies, am trecut si pe la UBB ca asa-mi place agitatia de inceput de an universitar!

Raluca , mami de Ilinca si...Mihai - in asteptare

http://bd.lilypie.com/nrPOp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Alex, tinem pumnii! Curaj, mami! In curand iti tii puiul in brate! Ma gandesc la tine!


Pt mamici, o intrebare, sint un pik ingrijorata, dupa masa de la ora 11, in interval de 1 ora, Sara a regurgitat de mai multe ori, respectiv de vreo 5 ori.Precizez, cantitati mici. Asta dupa ce a ragait la mine in brate! Mai regurgita ea, dar asa la cate o masa, nu de atatea ori in asa mic interval de timp. Acum a adormit! Ce sa fac? Am sunat-o pe pediatra si a zis sa urmaresc.

Gabriela si bebe Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput