Durerea unei pierderi de sarcina ( 41)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns c.myry spune:

Buna seara,
Michelle- imi pare asa rau. Imi doream asa mult sa ne dai vestea cea mare si totul sa intre pe fagasul normal. Stiu ce esti enorm de trista, pt ca pt tine conta mult sa ramai luna asta. Dar te rog, nu abandona. Ai spus si tu ca vei merge mai departe. Oricat de greu ar parea. Speranta ar trebui sa moara ultima. Sint sigura ca iti vei tine si tu copilasul in brate.
alina_1980 -in sufletul nostru va ramane mereu o durere dupa astfel de pierderi. Dar trebuie sa depasim momentul si sa nu o lasam sa ne controleze viata. Oricat ar fi de greu sa incercam sa traim mai departe. E normal sa te simti asa acum. Este f recent si ai nevoie de timp.
JOJO -cred ca iti tii printesa in brate. Multa sanatate si sa va umple viata de bucurie.
Idaira-ma bucur ca te-ai simtit bine in concediu. Nu te mi gandi la probleme si incearca sa fructifici momentele frumoase din vacanta. Si incerca sa te programezi la dr. pt a vedea ce e cu dereglarea ta.
Danangie-Multumim pentru capitol.DN: 02.02.1975.
cristy74 -ma bucur ca esti bine. Sa fie bine in continuare si ai grija cu serviciul. Menajeaza-te in perioada asta sensibila.
Va pe toate si va doresc o seara buna


myry




Mami si tati te asteapta http://tt.lilypie.com/n3Iep3.png

_

Cuvintele bune pretuiesc mult si costa putin. - George Herbert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

MICHELLE sunt impietrita in fata durerii tale.....

FLAVIA nu te necaji.....eu ma intreb uneori cum fac unele persoane sa jigneasca asa cu naturalete....tu esti atata de frumoasa!! Ai o scanteie in ochii aia ai tai si-n zambetul a la Julia Roberts!Nu te intrista!

NINIA , KOSSIR va rog imi puteti da datele voastre adica.....la cat ati pierdut sarcina si motivul? Scuzati-ma am o durere de cap incredibila si nu reusesc sa citesc mai din urma....va multumesc.....

LAU analizele de ziua a 14-a au iesit foarte bune. Sunt multumita. Acum astept ziua a 21-a. D-ne ajuta!





Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

17.08.2007-am pierdut sarcina, motiv necunoscut.

Ninia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Multumesc mult, danangie, ah...si cred ca trebuia sa mai spun cat avea sarcina, nu? 8 saptamani.

Ninia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Se pare ca cea mai baba oi fi eu: DN:27.01.1972... asta asa,ca bonus probabil la starea mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristy74 spune:

Idaira stai linistita ca nu suntem babe deloc, suntem niste femei tinere, frumoase, deosebite, suntem mai ceva ca la 18 ani pentru ca avem un pic mai multa experienta. Acum intre noi fie vorba daca ai sti cat am plans cand am implinit 30 de ani .... Important este sa ne simtim bine in pielea noastra.

Pupici

Cristina

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kossir spune:

Ca tot vorbeati de babe, hai si eu: 13.07.1970, ca sa nu mai vorbiti de funie in casa mortului. Am pierdut un baietel de 21 saptamani, cauze necunoscute, deschidere brusca si la maximum de col uterin.
Si ca o completare, ingerasul meu era sanatos, facusem deja TT si imi iesise risc scazut de malformatii. Asta ca sa accentueze durerea.

Carmen mami de Mihai 24.8.99

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Michelle draga mea....nici nu stiu ce sa mai spun decat ca...imi pare extrem de rau........incearca draga mea, totusi sa nu cazi, sa regasesti acea putere interioara care stiu eu sigur ca o ai si sa incerci sa nu renunti ci sa mergi mai departe cu incredere, speranta si nu in ultimul rand, credinta in DD, ca va veni si ziua cand o sa fii din nou fericita, cu un copilas sanatos in brate.



Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!
Lau-Meli si
Poze
Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madaluta spune:

fetelor, stie cineva ceva de JOJO_miha?noi( constantencele)de ieri asteptam un semn de viata de la ea, dar nimic..aveti cumva nr ei de telefon?

Madalina 7+
+Darius Cristian ( 14.12.2006 )

concediu 2007
Darius - luna a 8-a

SITE FULGULETI,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Nu avem ink vesti de la jojo, este totusi prea curand sa stim ceva...

Ninia

Mergi la inceput