Sindrom RETT

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nini spune:

scuze se scrie olimpiq stemxcell

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilasi spune:

Nu am auzit de acest medicament..l-ai administrat fetitei?
ce efecte are?ptr ce este?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maridoina spune:

nu cred ca acest medicament este bun pentru ceea ce vrem noi trageti si voi concluziile
e bazeaza pe terapia celulei stem#8221;
OLIMPIQ STEMXCELL este o noua descoperire, un produs nou pentru completarea hranei zilnice.


Se poate argumenta clinic ca prin sporirea celulelor stem organele disfunctionale se refac, îsi recapata functiile initiale.


Daca putem sa determinam organismul sa produca pe cale naturala mai multe celule stem, atunci putem sa remediem disfunctionalitatea organismului.


Adevaratul succes îl obtinem daca determinam organismul sa remedieze, sa recupereze celulele pierdute ca urmare a bolilor, accidentelor sau pur si simplu prin îmbatrânire.


Substante active: polizaharide, tripsina, aminoacizi, fucsina, clorofila, nanosiliciu, licopina, polifenoli, flavonol, antioxidanti, fenitetilamin, fitocianin, care sunt extrase din urmatoarele materiale de baza: Antrodia Camphorata, AFA (Aphenizomenon flos aqua), Fucoidan, Ganoderma Lucidum, Seminte de Cânepa, Cartilaj de rechin, Clorofila, Porumb, Litiu.


CELL #8211; protector al celulei stem


Componenti: gelatina, sorg, struguri rosii, mure negre, seminte de coacaze negre si extract din coaja acesteia, coaja de cirese amare, soc, coaja de prune si mere uscate, urzica, coada calului, flori de soc, extract din frunze de mesteacan, concentrat de seminte ale strugurilor rosii.


Mod de intrebuintare:1+1 capsule pe zi, în cazuri mai grave: 2+2 capsule pe zi. Trebuie înghitite cu multa apa.
Mai întâi se ia protectorul celulei stem (CELL), apoi dupa 30 #8211; 60 de minute, potentatorul celulei stem (OLIMPIQ STEM).


Capsula OLIMPIQ STEMXCELL sporeste numarul celulelor pluripotente, asigura si potenteaza patrunderea lor în organe si asigura implementarea lor, marind gradul lor de eficienta.


Recomandari:
adjuvant in tratamentul unor boli si maladii precum: Parkinson, Alzheimer, scleroza multipla, hemoragii cerebrale, diabet, boli cardiovasculare, imbunatatirea vederii (micsoreaza dioptriile), refacerea organismului in convalescenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maridoina spune:

fetelor nu vreti sa va spuneti parerea in legatura cu acest medicament,
chiar credeti ca ar fi bun pentru fetele noastre ?
astept sa scrieti si voi ceea ce credeti ?
eu una sunt mai retinuta , voi continua sa cred ca intr o zi se va descoperii ceva si pentru noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisdeli spune:

bune fetelor,nu stiu ce sa cred despre acest medicament eu as vrea ceva pt sindrom rett ceva care sa le faca pe fete normale cum au fost candva ....sanatate multa va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anna_1971 spune:

Good morning,

I´m Anna, mother from Laura (7 years old, with RETT). We are living in the Netherlands, my husband is from o Romania. I understand reading in romanian language, but I can´t write it. Our daughter has a form fruste, a milder form from RETT. If you want to see pictures from her, you can go to her web-log www.dagboekvanlaura.web-log.nl . I hope that you can find the goed therapy and dteh good dcters in Romania about RETT. If you´ve questions about our treatments, send me mail.
All the best for you and the grils!
Anna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilasi spune:

Buna fetelor..
Fie ca Sfintele Pasti sa va lumineze sufletul si casa,sa va aduca numai bucurie si sanatate,iar Dumnezeu sa va aiba in paza..Paste Fericit..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisdeli spune:

buna fetelor...Paste fericit ,multa multa sanatate va pup pe toate mai ales pe fetite le doresc minunea de a se face bine!pooop!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Buna, Anna, bine ai venit pe forumul Desprecopii.com. Poate il rogi pe sotul tau sa ne scrie cate ceva despre Laura, nu toata lumea vorbeste engleza. Multumim si multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maridoina spune:

sfintele sarbatori pascale sa ne lumineze sufletul sa ne aline durerile si sa ne faca mult mai puternice pentru a traii clipa cand fetele noastre vor putea sa ne stranga in brate si sa ne spuna " te iubesc mami- iti multumesc pentru tot "

for anna
dear anna welcome to our grup , i see the photos, your little girl is beautiful
my girl has 23 years old
i have one question " your girl speak?

Mergi la inceput