Aspirante optimiste > 20 Ani ( 166 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginamaria spune:

BEATRICE cand ma gandesc ca acum doua saptamani bjbaiam si eu pe aici si intrebam pe ici pe colo cine se stie cu forumurile, ca oare de ce mie imi apare doar a doua zi ce am scris..........si acum sunt experta mai trimit eu de2 ori acelasi mesaj.......dar trecem cu vederea.......bine ai venit si sa treci cat mai repede la stadiul urmator sa treci pe l noi doar asa sa vezi ce mai facem ..............sau sa se inchida subiectul asta pentru totdeauna si sa fim toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginamaria spune:

M-am vazut pe lista aspirantelor MULTUMESC FRUMOS celei care m-a trecut acolo.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

pe vremuri adiq acum vreo 3 sapt se scria chiar si un cap pe zi
dar acum...unele ne-au parasit...sper ca nu de tot
iar altele,ca mine doar citesc si mai scriu cate ceva
dar de sapt viitoare presimt ca o sa va disperr
ca e sapt de dupa ovulatie

Ana-Maria nimfomana dupa teste de sarcina
proiectul bebe pink
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

mda, ati plecat la culcare
logic!!!


Ana-Maria nimfomana dupa teste de sarcina
proiectul bebe pink
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Neata fete dragi!!!!!!!!!!!!!!
Hai, scularea, ca eu sunt treaza de la 6. Acum ma delectez cu o cafea la serviciu.
Imi pare rau de tine Ramonzca, pana la urma nu au fost in regula primele singerari, nu? Hai ca mai incercam impreuna de acum incolo.
Eu sunt la ovulatie si .... nu am avut timp sa prestez....deloc, deloc. Asa e cu asta micu, sta cu ochii pe noi iar noaptea sunt muuuuuuut prea obosita, dupa ce adoarme el, cad lata, uneori cad inaintea lui. Ramane pe alta data.
ce mai faceti, mai fetelor? Bujo, mi-au placut pozele tale, suntti frumosi, mai trebuie sa fiti si mai frumosi in trei. In curand....
Ce faceti restul, irene, gabitza, oanasm, pusichet?
Restul, ati mai scris cate ceva, ceva. De fapt oanasm, parca erai suparici nu?
Fruntea sus si restul, marryan, am citit si imi pare rau de z1.
Hai ca revin.

Pozici
Crengu, mami lui Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Heeeeeeeeeeeeeei, unde sunteti somnoroaselor?

Pozici
Crengu, mami lui Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aici sunt!

10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_diana spune:

Buna dimineata! Fetelor cred ca am luat-o razna: desi sunt in z 18 m-a impins dracusorul de la spate sa fac un test de sarcina si mi-a a iesit a 2 liniuta ca si o umbra subtire cat un fir de par. Nu stiu fetelor ce sa cred poate ca este prea devreme sa se vada, dar de ieri au inceput sanii sa se mareasca si de azi dimineata au inceput sa ma doara ingrozitor. Mie foarte frica sa nu se intample ca si la sarcina trecuta(pierduta prin avort spontan la 5-6 saptamani). Mai stau pana saptamana viitoare si mai fac un test.Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

buna dimineata fetele,

multumesc frumos ca ati intrebat de mine si imi pare rau ca nu am mai intrat, am fost ca suparata... cand imi mai trece, va spun eu si de ce. nu este nimica foarte grav, dar m-a afectat, ca sunt bleaga si pun la suflet tot.

n_diana, esti gravi scumpa!!! altfel nu avea cum sa apara liniutza, chiar si palida!!!

cu drag toate fetele!!!

http://tt.lilypie.com/A3w2p2.png

http://community.webshots.com/user/Gabitza1977?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanasm spune:

neatza fetele mele dragi!
vad ca avem vesti bune ici colo...
kitzy vad ca ai semnatura de !!! wow...inseamna ca sunteti bine tu si puiutul tau si ca la dr a decurs totul ok-ma bucur mult ptr voi, sarcina usoara iti doresc
ramoncza ..off, ce rau imi pare.....n-am cuvinte...cu Dumnezeu inainte, te
trust. si eu zic ca esti gravi!!!
diana Doamne da sa fie bine de data asta...da o fuguta la dr


http://tt.lilypie.com/fzYZp3.png

http://s234.photobucket.com/albums/ee5/oanasm/

Mergi la inceput