Nastere Spitale Private

Nastere Spitale Private | Autor: iubu77

Link direct la acest mesaj

Buna mamici sau viitoare mamici

As vrea sa intreb daca a nascut cineva la un spital privat sau urmeaza sa nasca. Daca da astept impresii, conditii tarife.. etc.

Merci si sanatate la burtici

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Exista pe forum mai multe topicuri despre spitalele private (Euroclinic, CMU-Elias, Memorial Hospital) si experienta nasterii acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Scuze.. Imi poti da link-ul te rog.
Merci. Ca am cautat inf despre Memorial Hospital si CMU.

Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

N-ai de ce sa-ti ceri scuze. Iti spuneam doar pt ca sunt sanse mai mari sa gasesti topicurile existente si sa le citesti decat ca toate persoanele care au scris la acele topicuri sa vina sa scrie si la acesta.

Inca ceva: Foloseste butonul de cautare din stanga si la odisee unde gasesti ca o mamica a nascut la o clinica care te-ar interesa contacteaz-o pe PM. Mamicile cu bebelusi nu prea au timp sa citeasca prin tot forumul si este foarte posibil sa nu-ti vada topicul.

cine a nascut la maternitatea privata CMU-Elias?
CINE A NASCUT LA EUROCLINIC
stiti ceva despre euroclinic?
nasterea la euroclinic
Cum e la Euroclinic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubu77 spune:

Merci.. Am citit. Insa ma interesa daca a nascut cineva si la Medlife. Daca da astept impresii.

Pupici la burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andutzy spune:

Iubu, la Memorial am nascut eu. E super si merita fiecare banut! Costa in jur de 30 mil orice tip de nastere cu tot cu cazare!

Andra, mami de Horia Andrei si Dragos Alexandru

www.flickr.com/photos/9835076@N02/" target="_blank">Album poze cu Horia, Dragos si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

quote:
Originally posted by andutzy

Iubu, la Memorial am nascut eu. E super si merita fiecare banut! Costa in jur de 30 mil orice tip de nastere cu tot cu cazare!

Andra, mami de Horia Andrei si Dragos Alexandru

www.flickr.com/photos/9835076@N02/" target="_blank">Album poze cu Horia, Dragos si noi





Andra,please, ne poti da mai multe amanunte?Si eu as vrea sa nasc acolo, de fapt am prima intalnire cu ei marti,dar conteaza f. mult si parerile fetelor care au nascut deja.Multumesc mult. Felicitari,ti-am vazut flacaii cei frumosi,sa-ti traiasca, sa fie sanatosi

Iubu, ne intalnim si pe aici

Valentina 29+ Cristina Stefania
noi doi
printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Vali, Iubu, si eu o sa nasc la Medlife la inceput de martie 2008. Pana acum am fost de cateva ori acolo si mi-a placut . Doctorita mea este Mirela Popa, voi pe cine v-ati ales?

Andutzy, multumesc tare mult de pontul cu Medlife, dr imi place, este exact cum spuneai tu. Deocamdata nu ma gandesc la nastere caci mai am cateva luni, dar in principiu mi-e foarte teama de anestezia din coloana ( o sa nasc prin cezariana ). Multa sanatate flacailor tai!

CLAU 17+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

quote:
Originally posted by clauclau

Vali, Iubu, si eu o sa nasc la Medlife la inceput de martie 2008. Pana acum am fost de cateva ori acolo si mi-a placut . Doctorita mea este Mirela Popa, voi pe cine v-ati ales?

Andutzy, multumesc tare mult de pontul cu Medlife, dr imi place, este exact cum spuneai tu. Deocamdata nu ma gandesc la nastere caci mai am cateva luni, dar in principiu mi-e foarte teama de anestezia din coloana ( o sa nasc prin cezariana ). Multa sanatate flacailor tai!

CLAU 17+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2



Sarcina usoara iti doresc...eu am maine programare la dr. Luis Mendez, dar nu mai stiu la ce ora....batranetea asta!! Dupa aceea o sa putem schimba impresii mai multe

Valentina 29+ Cristina Stefania
noi doi
printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Vali, da, abia astept sa schimbam impresii, mai ales ca tu nasti inaintea mea acolo si o sa-mi dai informatii pretioase!

Eu am fot sambata la eco si doctorita mea le-a luat si pe pacientele dr. Luiz Mendez, probabil a avut o problema si a lipsit!

Sarcina usoara si astept impresii dupa ziua de maine!

CLAU 18+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

quote:
Originally posted by clauclau

Vali, da, abia astept sa schimbam impresii, mai ales ca tu nasti inaintea mea acolo si o sa-mi dai informatii pretioase!

Eu am fot sambata la eco si doctorita mea le-a luat si pe pacientele dr. Luiz Mendez, probabil a avut o problema si a lipsit!

Sarcina usoara si astept impresii dupa ziua de maine!

CLAU 18+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2



Yupiiiii.am gasit hartia pe care scrisesem ora la care sunt programata...12.40...asa ca maine seara o sa putem vorbi aceeasi limba...cu cine ai facut eco?


Valentina 29+ Cristina Stefania
noi doi
printesa

Mergi la inceput