Baia Mare gazda Sarbatorii Castanelor !!! (7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adya spune:

salut fetelor!
Bun venit in celor noi.
Fetelor cu burtici, sa aveti grija de voi si de bb.
Malinka, dr. Sasaran, pare distant, intr-adevar, dar dupa ce devii pacienta lui, te asigur ca nu mai e asa. Cel putin cu mine e foarte rabdator si-mi raspunde la toate intrebarile. Apropo, cat e o consultatie la euromedica? Multa bafta si iti tinem pumnii la bb.
Danast, pozele de pe yahoo, eu mi le-am transferat pe flickr.suuces la transfer!
Ali, sanatate maxima Iarinutei, va asteptam acasa!

Si daca tot veni vb de sarbatoare, ca tot ne bate la usa, eu ce sa va zic? Cred ca de acuma va dura o saptamana, ca deja de miercuri seara era nebunie pe acolo, instalau corturi si inkid circulatia.
Pe mine sincer ma enerveaza, atata mizerie, fum, galagie, inghesuiala plus ca trebuie sa fac ocolul orasului sa ajung acasa.
Fetelor, distractie faina
Va pupik pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by danast

Irlandeza La Multi Ani! Sa ai sanatate si tot ce iti doresti, si sa ai un bb sanatos si mancacios!




Multumesc mult. Si tu sa ai multa sanatate.

www.flickr.com/photos/10675576@N07/sets/" target="_blank">Noi 2 singurei

Cum creste motanica nostra 26+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by danast

Ah, uitasem.... vroiam sa va intreb ce ati facut cu pozele pe care le-ati avut pe Yahoo; nu stiu unde sa le transfer pe ale mele si parca nu as vrea sa le pierd. Ce solutii ati gasit voi?

Dana si www.dropshots.com/danast1" target="_blank"> Andrew (07.02.2006)



Ale mele le-am transferat pe Flickr.

www.flickr.com/photos/10675576@N07/sets/" target="_blank">Noi 2 singurei

Cum creste motanica nostra 26+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danast spune:

Cum a fost la Sarbatoare, fetili? Nu vine nici una cu poze, barfe etc?

Allisi mai stii ceva de Ali si Iarina? Au iesit din spital? Sper ca Alexandra se simte mai bine, nu o lasa sa se chinuie, draguta.



Dana si www.dropshots.com/danast1" target="_blank"> Andrew (07.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

Buna fetelor...Sarbatoarea s-a terminat... pe mine nu m-a impresionat nimic cu nimic...cum mai zicea cineva...inghesuiala, mizerie, fum...si multa tiganie (imi pare rau de discriminare dar asta e parerea mea)...ce sa mai zic e lipsa de bun simt...:(

In rest, toate bune si frumoase...vremea tine cu noi, e timp superb pentru plimbari cu bebici...asa ca, fetelor, puteti sa profitati...plimbari placute sa aveti...

Noi ne pregatim de mers la concertul aniversar Iris, de vineri, implinesc 30 de ani...si mi-s tare dragi...si, dupa concert, avem planuri mari de tot...stiti voi...sotul planuieste sa ne oprim pe la Sinaia sau Busteni...si sa-l concepem acolo pe bebe...deci in weekend se va intampla... abia asteptam...

Numai bine tuturor...


Viitoare
"Cerul instelat deasupra mea si legea morala in mine" (Kant)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

buna fetelor.ai dreptate Malink nu prea avem ce sa le barfim fetelor nimic impresionant.expo-flora dezastru,sonorizarea la concerte dezastru,scria in ziare ca foarte multi tineri fete baieti erau in coma alcoolica ,mai vreti? Danast ALI si IARINUTA au iesit joia trecuta din spital cred ca sunt bine ,nu a mai intrat ALI pe forum pt. ca am inteles ca nu merge internetul pe zona unde stau ei,.Malinka doamne ajuta sa fi o mamica cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

quote:
Originally posted by adya

salut fetelor!

Malinka, dr. Sasaran, pare distant, intr-adevar, dar dupa ce devii pacienta lui, te asigur ca nu mai e asa. Cel putin cu mine e foarte rabdator si-mi raspunde la toate intrebarile. Apropo, cat e o consultatie la euromedica? Multa bafta si iti tinem pumnii la bb.
[


consultatia mea a fost 40 ron...n-am vazut vreo lista cu preturi iar sa intreb mi-a fost jena...desi as fi fost curioasa...
mi-a facut si o ecografie, nu stiu daca la ei asta s-a calculat separat sau nu, dar stiu ca o tipa din fata mea de la rand a platit 25 de lei, zicea ca a fost doar o consultatie, tot la Sasaran, e insarcinata si e pacienta lui...

mai exact de atat, nu prea stiu...:)
Sasaran mi s-a parut distant dar profesionist si asta pentru mine conteaza mai mult. nu stiu exact, dar am avut impresia o clipa, ca l-a deranjat faptul ca am venit cu fisele de la controalele pe care le-am facut la cluj, cu analizele tot de acolo...oricum, o sa merg in continuare la el si sper sa fie ok...
la sfarsit s-a apucat sa-mi scrie o reteta...a inceput sa imi zica ca imi prescrie acid folic, vazand ca pe retele de la cluj nu e trecut...ii zic ca iau de doua saptamani (m-am dus eu frumusel la farmacie, am intrebat si am cumparat si inceput sa iau) si zice..."vad ca sunteti cu lectia invatata" si eu "pai da, internetul asta"...a fost misto faza...

oricum, am mai zis asta...credeam ca e mai batran...mult mai batran, pana acum am fost doar la doctori batrani si cu ei parca nu simteam ca ei sunt si barbati, pe langa doctori...si m-am simtit cumva ciudat sa ma controleze un doctor "tanar" si "barbat"...serios, cred ca-s dusa cu pluta...




Viitoare
"Cerul instelat deasupra mea si legea morala in mine" (Kant)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

quote:
Originally posted by allisi
Malinka doamne ajuta sa fi o mamica cu

Lidia



multumesc, sper si eu sa fie ... in curand o sa aflam...acum ma apuca o nerabdare, nu mai pot...

numai bine fetelor...


Viitoare
"Cerul instelat deasupra mea si legea morala in mine" (Kant)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by Malinka

consultatia mea a fost 40 ron...n-am vazut vreo lista cu preturi iar sa intreb mi-a fost jena...desi as fi fost curioasa...
mi-a facut si o ecografie, nu stiu daca la ei asta s-a calculat separat sau nu, dar stiu ca o tipa din fata mea de la rand a platit 25 de lei, zicea ca a fost doar o consultatie, tot la Sasaran, e insarcinata si e pacienta lui...

mai exact de atat, nu prea stiu...:)



Am fost si eu la el, cand aveam 16-17 sapt. si mi-a facut un eco 2D si tot 400.000 am platit.

www.flickr.com/photos/10675576@N07/sets/" target="_blank">Noi 2 singurei

Cum creste motanica nostra 26+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

...salutare fetele...

cam liniste...o zi frumoasa va doresc...


Viitoare
"Cerul instelat deasupra mea si legea morala in mine" (Kant)

Mergi la inceput