Vrancea (19)

Vrancea (19) | Autor: helbi

Link direct la acest mesaj



Vrancea www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37760" target="_blank">1, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43611" target="_blank">2, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46675" target="_blank">3, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47434" target="_blank">4, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47972" target="_blank">5, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49073" target="_blank">6, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50232" target="_blank">7, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50952" target="_blank">8, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51885" target="_blank">9, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53252" target="_blank">10, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54668" target="_blank">11, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57180" target="_blank">12, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61042" target="_blank">13, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64001" target="_blank">14, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68281" target="_blank">15, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73057" target="_blank">16, 17 18

VRA NCEN I si OASPETI



Liliann - 28 ianuarie 1976
Pet - 21 februarie 1979
lili_ang - 25 februarie 1976
ella@ - 12 martie 1981
shylili - 27 martie 1978
DidiAlex - 4 aprilie 1976
Ela76 - 17 aprilie 1976 (Odobesti)
CatXO - 6 mai 1978
Katalina - 15 mai 1976
josefine - 19 mai 1983
iselin - 30 mai 1975
nasti - 14 iunie 1961
flori76 - 21 iulie 1976 (Odobesti)
lorena.n - 14 august 1964
carmenp - 15 august 1969
prixi - 16 august 1973
bruxinha - 24 august 1974
sim - 25 august 1973
helbi - 1 septembrie 1970
Robert - 12 septembrie 2004
Loru - 18 septembrie 1979
bubutzu - 08 octombrie 1974
motanik - 24 noiembrie 1980
dana n. - 15 decembrie 1980
pet.cost2005 - 15 decembrie 1975 (Focsani)
daniela6 - (Odobesti)

asteryaro - ?
dianaelena -?
speranta - ?
catalina m-?



Buna dimineata si va invit la un nou capitol

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prixi spune:

Multumim Andreia pentru deschiderea noului subiect si pentru listuta!

Eu am avut o zi obositoare, pentru ca ne pregatim de inchidere si asa o voi tine pana vineri...Tot vineri va veni si Adrian si de abia astept, ca tare urat imi mai este singura! Noroc ca in we au fost fetele frumoase pe la mine , ca altfel nu stiu ce ma faceam!

Ma retrag si eu acum ...O seara placuta tuturor si pe maine!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Nu am mai intrat aseara, idn motive de oboseala. Ieri am spalat geamuri, rufe, apoi facut mincare, corectat lectii.....

Azi am fost un pic in oras: Sora mea face azi 10 ani e la nunta si am vrut sa le iau ceva, iar dupa tenis mergem sa-l vedem pe Alex cel iubit (nepotelul) si sa stam cu el cit parintii ies la un restaurant (ca el acolo inca nu e in largul lui. Trebuie sa de-a jos tot de pe masa, apoi e ok).

La noi e frumos, dar rece!

Roxi, ma bucur ca mai ai un pic de asteptat si vine Adrian si vezi POZE!!!!!!! si asculti povestile despre cum a fost acolo! Cred ca veti avea un WE f. plin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Danutza, deci avem aceeasi problema. Eu merg pe 2 octombrie acum sa mai fac un echograf transvaginal si atunci o sa aflu daca tot asa sta situatia, avand in vedere ca de pe 10 august merg cu naturistul. Bine, am mai sarit o zi doua saptamana asta...
CM tot nu a venit si ma dispera, inseamna ca sunt tot acolo chisturile.
Cand mergi iar la dr?

Va pup, w/e frumos fete dragi.

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by motanik

Danutza, deci avem aceeasi problema. Eu merg pe 2 octombrie acum sa mai fac un echograf transvaginal si atunci o sa aflu daca tot asa sta situatia, avand in vedere ca de pe 10 august merg cu naturistul. Bine, am mai sarit o zi doua saptamana asta...
CM tot nu a venit si ma dispera, inseamna ca sunt tot acolo chisturile.
Cand mergi iar la dr?

Va pup, w/e frumos fete dragi.

--------------------



Andra




Andra,eu am pe 5 oct. urmatoarea programare.Eu am 2 luni de cand nu mai mi-a venit CM-ul.Sa vedem ce o sa mai fie...

Weekend placut la toata lumea!

------------------------
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Salutari si de la noi.

Va multzumesc tare mult de urari, am un nazdravan, de fapt 2. Am citit pe sarite. M-am gadit la voi de ziua voastra pe 16 august Prixi, pe 25 la Sim si pe 01 sept la Helbi. Sper sa fi simtit gandurile noastre buna ca tare dragutze mai sunteti.

Dana si Andra, tinem pumni.
Motanik, io anu tecut pe 02 oct aflam de David.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Alexandra, bine ati revenit si multumesc pt urari!

Sa ne povestesti ce fac cei 2 nazdravani, ce ati facut si cum a fost in concediul din tara? Dar la botez? POZE?! Mai plecati la mare????

Noi azi am profitat de ziua buna si am iesit intai in parc, Bianca cu bicicleta, eu pe linga. Apoi, am "corupt-o":-)) si am facut joggng impreuna si tare i-a placut! Abia asteapta ziua de marti sa alergam iar Apoi, am profitat ca a fost deschis la IKEA (de fapt, in tot orasul) si ea a stat in Kinderland, eu prin magazin.........numai sa ma uit, ca, desi as fi luat cite ceva nimicuri, erau la casa niste coziiiiiiiiiiiiiii ca am preferat numai sa ma uit!

De maine intra in ultima sapt. de scoala inainte de vacanta. Marti merg la ZOO, miercuri, cind e liber, avem 2 invitatii la 2 zile de nastere....la una am confirmat de 3 sapt ca mergem. Alta am primit-o azi.....asa ca, o las pe Bianca sa decida unde vom merge, ca ambele sunt petreceri pt copii (inclin sa cred ca la prima, ca sunt prietenii nostri buni).

Vineri intra 2 sapt. in vacanta de toamna si va merge in after school, unde, ca de obicei, li s-au pregatit programe frumoase si interesante printre care si o inoptare acolo, spre bucuria Biancai!

Bafta fetelor, Dana si Andra, si sa veniti cu vesti bune!

Sim, voi sunteti bine? Ce face prescolarita bucalata? Dar Tudor cel dulce? Cred ca deja e mare flacau si incepe sa descopere multe! Poate ne mai povestesti cite ceva, cind ai timp. Pupam!

Roxi, Flori

O saptamina frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Salut!
La mine doar s-a confirmat diagnosticul si am vazut si eu chisturile in monitor, tot acolo sunt. Astept intalnirea cu dr din ianuarie, daca nu ma pune pe tratament o sa iau cu de la mine putere din .ro.

Azi astept o prietena din .ro pt cateva zile pe la mine. Si tot azi am primit rezultatul la primul curs serios de management, am trecut cu bine de el, am luat 64 puncte din 100. Am ragaz pana la 1 noiembrie cand incepe urmatorul.

Va pup, va doresc w/e minunat!

--------------------

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Andra, dar in acest interval (de azi si pina in ianuarie) tu urmezi vreun tratament? De ce trebuie sa astepti atitea luni, n-ai gasit programare mai repede? Bafta multa! Si felicitari pt test!

Noi azi am intrat in vacantza, 2 sapt. E soare si sper sa ramina cit mai multe zile asa ca sa putem sa ne bucuram de vacantza!

WE placut si de aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare fetelor!
Am fost si noi ieri iar la clinica:
spermograma a iesit perfect.Ne-am bucurat ca nu avem amandoi probleme.Doctora mea a stabilit sa mai astept cu laparoscopia si sa mai incercam cu tratament de stimulare ovariana inca vreo 3 luni.Partea buna este ca de data asta este mult mai complex.Fac si injectii.Am avut noroc ca pe 28 mi-a venit Cm-ul iar acum am inceput tratamentul.Urmatoarea prog. pe 12 octombrie.
Oricum sunt mai linistita.Este ptr prima oara cand merg la medic cu problema asta si imi da senzatia ca stie si este sigur de ceea ce face.
In rest nimic nou la noi.Pisicuta mea creste.Este jucausa si iubareata.Doarme cu noi in pat.
Se apropie ziua lui Adi si nu stiu exact ce sa ii cumpar.
Aa...tocmai ne-am comandat un aparat fitness multi-functional.Era la Real in oferta.Deabia asteptam sa ni-l aduca... am cam luat amandoi in greutate.

Andra,tocmai in ianuarie?De ce asa tarziu?

Helbi,Alex,multumesc!



------------------------
www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nu fac tratament decat cel naturist de care v-am mai spus, cred. Nu am de ales, urmatoarea data libera pt programare era abia 14 ianuarie, clinica e foarte solicitata fiind gratuita, va dati seama.
In schimb, deocamdata nici nu am pt ce ma plange ca vreau mai devreme caci inca astept cm pt a putea merge la analiza de sange pt ziua 2.

Danutza, deci ce tratament iei exact?

--------------------

Andra

Sunt tanar, Doamne!

Mergi la inceput