FIV in Ungaria 21

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Adela ai zis bine ca incerci sa pui poze, de incercat poate ai incercat dar eu nu le vad. Maine cred ca pun eu poze de la ziua copiilor tai . Am voie?

Tia si Daria
Poze http://pg.photos.yahoo.com/ph/doreltia/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonacostin spune:

Salutare tuturor!
Liana draga, iti urez cu o mica intarziere:
LA MULTI, MULTI ANI CU SANATATE, BUCURII SI VISE IMPLINITE!
Iti doresc din tot sufletul ca toate dorintele sa ti se implineasca!
Am sosit de la Szeged luni seara, dupa ce la pranz am facut ET-ul!
Ioana draga, dupa ce am fost colege si de punctie si de ET speram sa fim colege si pe mai incolo cu bebelusii! Sa dea Dumnezeu la toate fetele sa ne bucuram de ei!
Am stat mai mult in pat pana astazi...asa ca de abia astazi am apucat sa scriu cate ceva!
Bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

buna ,
ne-am intors de la ultimul control si s-a hotarat, luni 1 oct ma voi interna , dimineata, iar la pranz voi intra in operatie,bebica are aproximativ 3100 gr, mi se pare cam micuta, dar stiti cum sunt fetele , tin la silueta... in rest totul este bine, puteam naste si azi , dar doctorul are un eveniment important in familie de la care nu poate lipsi, asa ca trebe sa stau cuminte sa nu-i stric distractia. Placenta este de gradul 3, matura,care permite nasterea fara probleme...

ma bucur sa vad vesti bune, mult succes fetelor care incep tratamentul, este o perioada buna, eu anul trecu tot pe timpul asta am inceput cu drumurile la Szeged si acum imi fac bagajul pentru spital, asa ca multa bafta...

Ioana ma bucur mult pentru tine , sa stai cuminte in pat si sa vorbesti mult cu puiul tau, sigur se va lipi de burtica.Sunt linga tine si tin pumnii stransi.
Cornelia
Liana , iubita tinem legatura
Andicu in curand voi pune poze cu "viitoarea nora"

pupam toate fetele

+ 39 sapt Alexandra Andreea

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

daniela tinem pumnii
ramona treci la pat ca esti burticoasa!



PUSSI 29+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 8 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Daniela, Doamne-ajuta! tinem pumnii! luni it fac galerie serioasa! abia astept s-o cunosc pe "nora-mea"!
Ioana, pup fata si sa te ajute DD in continuare, sa te vad la pe lista !
Kla, Magduta, bafta multa!
Crisis, felicitari pt inceputul drumului! succes si sa fie cu noroc!
Cornelia, bafta multa si sa dea Domnul sa fie toamna cu "boboci'de Szeged la COnstanta!
Ramonacostin, mult noroc, sa ramana puiutul la tine in burtik!

de la noi!



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/1351544068/in/set-72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip-poze noi(27 iunie 2007)www.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157601740769804/" target="_blank">Botez Filip
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

buna fetelor
Am intrat sa va salut si sa va urez numai bien si un weekend placut , pe luni am sa revin cu amanunte sper bune si sa si continue cu vesti bune. Va multumesc din suflet pentru sustinere.
va pup ep toate

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandica spune:

Magda multa bafta si sa fii optimista!
tuturor si sa aveti grija de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

DANIELAiti doresc o nastere fara complicatii si recuperare rapida!

RAMONA,IOANAtin pumnii sa veniti peste cateva zile cu IIapoi sa ne trageti pe toate dupa voi la odisee!

MAGDUTAdaca totul a mers ok pana acum va fi bine si mai departe!

CRISISabia astept sa incepi si tu!ar fi super sa ne "vedem"toate la odisee anul asta!

PUSSI mai e asa putin si vei naste si tu,nu-mi vine sa cred ca eu inca sunt pe la aspirante,majoritatea feteleor cu care am facut eu fiv au nascut deja sau sunt gravidoase,uf ma apuca melancolia.


http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

ANDICUmultumiri ca iti faci timp sa intri si sa ne incurajezi!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

CEAU !


PUSSI ce faceti, noi avem aproximativ 1,600 kg. Am fost vineri la control si totul este ok. De acum inainte vin la TM din 2 in 2 saptamani. Sper ca pana nastem ne vom cunoaste.


TIA am probleme cu foto, le-am transferat pe alt site, ma chinui.



Ade 28 s RARES + Dari si Cai




AB Darius si Caius Gazele

Mergi la inceput