Aspirante optimiste >20 ani (159)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns analisa spune:

UM?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Nu stiu ce sa zic Maria, mie mi-a zis clar sa ma protejez 3 luni ca sa se refaca uterul, dar park la tine a curatat doar trompele nu? Nu te grabi ca pana la sfarsitul anului ramanem amandoua

bujo (asteptand din nou liniuta roz)
album de nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by analisa

UM?



Ultima menstruatie...scuze

anca 31+

Maria
poze

AMR 9 saptamani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diaconmaria spune:

quote:
Originally posted by bujo

Nu stiu ce sa zic Maria, mie mi-a zis clar sa ma protejez 3 luni ca sa se refaca uterul, dar park la tine a curatat doar trompele nu? Nu te grabi ca pana la sfarsitul anului ramanem amandoua

bujo (asteptand din nou liniuta roz)
album de nunta



Sa te auda DD si sa ne ducem toate toate la odisee pana la sf anului

Maria
poze
Clipuri Nunta
In asteptarea lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analisa spune:

banuiam eu ..dar am zis mai bine intreb..pe 4 august avenit ultima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

neatza fetele!!!

ma primiti si pe mine la cafelutza???

http://tt.lilypie.com/A3w2p2.png

http://community.webshots.com/user/Gabitza1977?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_diana spune:

Vai fetelor, imi vina sa mor de suparare, cred ca o dau in depresie:a fost azi socramea la mine; totul bine ,am povestit una alta si bineinteles ca a adus vorba despre copii, m-a intrebat ca noi ce facem nu ne gandim sa facem copii ca si ei sunt batrani si ar vrea ca sa-si vada nepotul. Ea nu stie de sarcina pierduta. Am crezut ca mor de nervi, eram gata sa izbucnesc in plans, eram cu lacrimile in ochi si nu stiam cum sa o scot sa iasa mai repede din casa. Stiu ca nu este rautacioasa si nu o spune din rautate, dar a picat asa la un moment foarte prost. Pe cand credeam ca incep sa imi revin, acum alt stres ca ea vrea sa-si vada nepotii. Nu mai pot...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by analisa

banuiam eu ..dar am zis mai bine intreb..pe 4 august avenit ultima


Deci tu ai acum 5 saptamani si 4 zile de sarcina ,la eco se vede un punct pe uter ,dar peste o saptamana si cateva zile ii poti auzi inimioara asa ca mai ai rabdare ca sa nu mergi totusi degeaba la dr.

anca 31+

Maria
poze

AMR 9 saptamani



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diaconmaria spune:

Da bujo mie mi-a curatat trompele, uteul de resturile ramase si a cauterizat si o rana micutza tare. cam asta a facut dar el zicea ca ciclul imi vine cam la 40 de zile de la chiuretaj si ca sa vin in z 5 a ciclui sa ma vada si sa incepem monitorizare si am unda verde si din z5 zicea ca imi da stimulare Si daca imi vine acum eu nu pot vb cu el ca e plecat din tara pana pe 7 oct

Maria
poze
Clipuri Nunta
In asteptarea lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns analisa spune:

cum socotesti??????????ca m-ai lasat cu gura cascata...eu ma gandeam ca nu am inca 4 saptamani

Mergi la inceput