Dr. ginecolog Suciu

Dr. ginecolog Suciu | Autor: Ninia81

Link direct la acest mesaj

Fetelor ati fost vreodata la dr.Suciu? Daca ati fost as dori sa stiu si eu ce parere aveti voi despre el? Pt ca eu am fost scarbita de acest individ....daca nu ati fost atunci recomandarea mea este sa nu va duceti niciodata la acest medic...Din cauza lui am pierdut ceva ce acum putea sa imi umple sufletul de bucurie....

N.Petros

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Nu am fost la acest dr dar de curiozitate la ce spital sau cabinet activeaza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Am o cunostinta care a mers la acest dr in timpul sarcinii si din cate stiu este la maternitatea Polizu!



Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Da, lucreaza la Polizu si are un cabinet particular pe str.Feroviarilor. Este un nemernic. Nu da niciodata chitanta, baga cate 3 paciente in cabinet si nu dureaza mai mult de 3 min consultatia....Intimitatea nu exista, iar relatia pacient-doctor este practic inexistenta...Va rog sa ocolitit acest medic pt linistea voastra...Mie mi-a provocat numai durere...

N.Petros

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidochi spune:

Dr. Suciu lucreazala Polizu.Este primul doctor la care am fost la recomandarea unei verisoare.Stiam ca este f. ocupat asa ca am insistat sa faca ea programarea.M-a tratat ok ,problemele pentru care am fost eu la control s-au rezolvat, numai ca a cam tipat la mine cand l-am sunat ulterior pentru rezultatul unor analize...si nu eram e de vina ca nu era acolo cand l-am cautat.Am renuntat la serviciile sale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreh spune:

Dr. SUCIU este un animal, nu va recomand. Eu am fost la cabinetul din str. Feroviarilor unde m-a expediat in 5 min si n-am inteles nimic din ce s-a intamplat acolo. Este foarte brutal, vorbeste urat si intradevar baga cate 3 paciente in cabinet la gramada ... un dobitoc!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Uff, cand am vazut titlu subiectului, mi s-a strans ceva in inima.
Loreh, imi pare rau ca nu s-a schimbat acest doctor.
La mine este inca vie durerea pe care mi-a adus-o in suflet.

Mergi la inceput