Casnicute sexy (134)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza
Cuscra daca nu_i buna vremea, dai tu comanda si se rezolva . Bafta miine cu Robertelul la doctor.



Am facut ce-am desfacut si dimineata cand ma pregateam sa mergem la analize,am realizat ca nu mai am biletele de trimitere... Nu stiu ce-am facut cu ele...Parca mi-a luat mintile...nici macar nu mai tin minte daca le-am avut vreo secunda in geanta...Acum tre sa umblu dupa dr sa-mi dea alte hartii...

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Fetelor, unde sunteti?eu o sa merg putin in oras .Azi am mancare facuta sunt mai pe usor, o sa fac putina ordine si o sa calc rufe.
Va pup!!!!!!!!!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

quote:
Originally posted by Danelutza

Miki esti suparici pe noi


Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze



Nuuuuuu. Am avut musafiri. Prima prietena romanca pe care mi-am facut-o aici in 2003. N-am avut timp de sexoase

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet

miki daca nu apari maine seara vin la tine in parculet pe bancutza si te caut

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri




te astept. Va doresc multa sanatate. Cum va simtiti?

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

quote:
Originally posted by CRISMIR


MIKI,sper sa ne auzim pe mess!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001




Mai mult ca sigur . Te astept in parculetzul nostru ( cand nu e Monica pe-acolo )

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Salut.

relaxare placuta in oras Doina. Si lasa ca pana la urma va fi bine. Mai am o saptamana de vacanta.

Monica, Miki

Miha esti de pomina. Se vede ca esti gravidutza. Eu cand eram am fost cea mai imprastiata creatura.

Danelutza ce mai face Isa?

Ioana

Mirela bine revenisi! Cum mai sunteti? Ce face piticutzul? Ca de vreme si uragane nu te intreb. presupun ca se apropie.

Ieri am fost la plaja. Am tras un frig de numa. Lasa ca azi cica sunt 28 dar stam acasa. Vreau sa fac o ciorbitza si ceva curat. Asta daca ma lasa balaurul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Miha cum se simte Robert? multa sanatate. Zacusca . Nu stiu sa fac zacusca. Mi-am luat zilele trecute dintr-un magazin turcesc un fel de zacusca.... dar nu e ca si zacusca noastra. E o amestecatura de ardei, rosii, vinete si nu mai stiu ce
Ioana ce fac gongolinii?
Doina o sa trimit ca si inainte in pliculet. Ce-ai facut in oras?
Danutza detectiva Ce mai faci? Ce face motzata? Dar vecinii? Te invidiez pt. ca te duci acasa. Si io vreau acasa ( poate-poate ajung prin octombrie sau noiembrie, mai bine nu-mi fac planuri ca nu mai ajung)
Banana ce faci? cum esti?
Olga cum e in concediu? Cum e Tony?
Georgi esti la scoala?
Cami a plecat colegu?

Azi am program artistic: spalat haine, calcat haine, curatenie, spalat/ sters geamuri.
Mai devreme au plecat oaspetii si a ramas casa intoarsa pe dos.
Va pup pe toate
Revin

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

neata gagici.
pup vomitatorilor si bolnaviorilor.trec toate cu calm si rabdareee
miki,a plecat acum dimineata dar de data asta vine repedeee.in zile e acasa ca are de facut baia de jos.am inceput subsolul.sunt in santier ni-l face un nene vietnamez.adica 2 neni
sunt super haiosi si de treaba.unul din ei este fratele locatarului meu de la duplex.de la el am ajuns sa cunosc vietnamezii astiamuncesc de sparg.oameni mai energici ca ei nu am pomenit

mirela,tzuc apasat.ce faci,familia,uraganele?zi si tu 2-3 vorbe de plus despre voi.Robertzelul?

olga,plaja?noi am terminat cu plaja din iunieieri a fost cald dar nu chiar de plaja.astia prin jurul meu(vecinii) au toti piscini si de cand sunt eu mutata,iaca 2 sapt.maine,nu am vazut pe nimeni dar absolut pe nimeni facand baie in ele.
e fain in concediu? cand termini concediul incepi la guvern sau deja ai inceput?

tzuc la voi gagici de la a la z.
mai revin.astept vietnamezii sa apara.merg sa le pun de o cafea.




"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by OlgaTarziu
Miha esti de pomina. Se vede ca esti gravidutza. Eu cand eram am fost cea mai imprastiata creatura.





Promit ca imi revin.

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput