Un ajutor pentru Sonia (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

quote:
Originally posted by chris27

Imi pare rau...Stiam ca e membru nou si primele posteri sunt moderate...Daca s-a considerat ca nu a gresit cu nimic si i-a fost lasat mesajul...am preferat sa afle de la mine!Ca socuri a avut deja destule!



Cris

Stai linistita ... Oana este un om puternic care a trecut prin multe, prin mult prea multe si va trece peste astfel de mesaje. "Oamenii" care se preteaza la astfel de postari nu merita decat IGNORE.
E trist dar din pacate ei exista, exista astfel de specimene care fac rau, mult rau, carora le face placere sa raneasca si care folosesc cuvinte precum Dumnezeu, Biblie, credinta cand de fapt nici nu stiu adevarata semnificatie a lor, iar ei cu siguranta nu au nici un Dumnezeu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacarm2002 spune:

N-am apucat sa citesc ce a scris Dandu, dar din raspunsuri mi-am facut o idee. Sunt in asentimienul celor care i-au raspuns, sunt sigura ca Dumnezeu le iubeste foarte mult pe Kay si Sonia. De ce le-a ales pe ele sa treaca prin asemenea grozavie nu cred ca vom sti cat vom trai pe-aceasta lume. Poate ca Oana e mai puternica si sa fie un exemplu pt noi toate.

cristiana58, pe Oana si pe Sonia din partea mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:


Stiu ca este normal sa sarim sa-i luam apararea Oanei...,ca ea ,saraca...,numai de "astia" nu are timp...,dar haideti sa-i dam IGNORE...si sa-l lasam sa-si gaseasca alta preocupare...,sper sa-si fi gasit deja...

Oana,draga de tine...,esti un om deosebit...Sonia este rezultatul optimismului tau ,prin ea te oglindesti tu...,felul tau de a fi...,o mama puternica...,invingatoare...si deosebita...,nimeni si nimic...,de acum inainte...,nu va reusi sa te intristeze sau sa te faca sa suferi...Noi iti sintem alaturi si la bine si la greu...,ne rugam pentru Sosonel in continuare...si vom face tot ce putem sa o ajutam...,fii tot timpul asa cum te stim cu toate...,fii tare...si optimista...

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petit_ange spune:

Oana esti o persoana deosebita si Sonia simte asta in fiecare clipa. Asteptam vesti despre printesa.

de Isabella (21.06.2007)

The world is full of wonders if you look with open eyes!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Draga mea Oana, asa ma bucur ca sunteti acasa amandoua. Sonia va simti ca e acasa si asta o va ajuta foarte mult. Mai primeste oxigen? Cum e hranita, la biberon sau prin tubulet? Multi pupici, DUmnezeu sa va ajute si de acum inainte.

Cristiana

Sa ne rugam pentru Sonia si sa o ajutam!

Stefanel are o sansa la o viata normala

Bebe Darius vrea sa traiasca

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Vestile nu intirzie sa apara...,sint minunate...,pentru ca Sosonel este bine...,mamica ei este minunata...
Doar ce am vorbit cu fetele...,frumoasele ,Sosoncia papa bibe...,dupa ce se delectase cu tz de la mami...Oana imi zicea ca la fiecare masa papa tz inainte si apoi completare...,80ml...-90 ml,uneori......,doarme super cu o singura trezire pe noapte...,se joaca cu o jucarie fishiitoare......,sa va mai zic?...,imi vine s-o maninc doar cind aud de ea...,dar s-o mai si vad...O iubesc din tot sufletul meu...,abia astept s-o vad...
Oana va puuupa tare pe toate

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Stiti ce ar fi frumos rau de tot.....? O intalnire in parc acolo unde ies ele, pentru cine poate, bineinteles. Mini party in aer liber. Cineva mai dotat sa filmeze momentul si sa il puna pe site pentru cine nu poate participa.
Zic si eu....pentru ca mi-ar face placere si m-as simti imbarbatata de puisorii astia mici dar asa puternici.

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">http://www.helpsonia.com/povestea-sonieiAjutati-o pe Sonia !/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Eu cred ca Sonia trebuie ferita de orice infectie, Oana cred ca are mare grija de ea in perioada asta. Pe linga tratament mai are nevoie si de aparate speciale?

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelabv spune:

Ma bucur din tot sufletul ca sunteti bine amindoua, multa sanatate si numai bine.



Pupici Angi si Nicole ( 28 mai 2007 )
www.totsites.com/tot/nicole-amber" target="_blank">POZICI NICOLE-AMBER MICA PRINTESA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

sirimie din cate am inteles eu de la Oana, nu are nevoie de aparate speciale. nici macar monitor pentru masurarea saturatiei oxigenului si a pulsului nu s-a considerat ca ii e necesar.

asa ca, tot ce trebuie sa faca e sa pape , sa creasca si sa se grasuneasca in continuare.

daca mai vorbiti cu oana, va rog sa ii transmiteti din partea mea ca am primit mesajul ei sa incercam sa ne miscam cat de repede . eu nu prea o mai pot suna sau da mesaje ca ma costa mult si noi suntem... cu toate fondurile pentru Andrei... multumesc

http://andrei.point.ro
http://b2.lilypie.com/HLo3p1.png
"Happiness is a smile"

Mergi la inceput