Rugaciuni ptr.operatie bebe 1,8 ani-hernie

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

quote:
Originally posted by roxanal

am schimbat numele subiectului, ca acum acesta este mai indicat..nu stiu de ce, am presimtiri sumbre ptr joi, nu-mi dau seama de ce, pur si simplu nu ma impac cu ideea, cred..si desi nu pot spune ca sunt o mama panicoasa...am o teama teribila, teama ca se va intampla ceva rau la operatie..nu operatia in sine ma ingrijoreaza..nu stiu nici eu excat ce simt..s-a mai confruntat cineva cu asa ceva? Un teolog imi spunea ca multe rugaciuni ajuta...si eu va rog sa va rugati pentru noi

tati si printesele : http://thumb0.webshots.net/t/57/557/3/38/46/2943338460092654700KuUueE_th.jpg
nasterea Ioanei Teodora : http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87474




Stiu cum este, insa nu trebuie sa persisti in ganduri negre. Dumnezeu o sa aiba grija de prunca ta, sa ii fie bine, sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii!

www.flickr.com/photos/pisicuta/821316348/" target="_blank">Mari
www.sonia.as.ro" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

va multumesc pentru incurajari, ganduri bune si rugaciuni...problema mea vine din faptul ca de obicei nu sunt panicoasa, chiar deloc panicoasa..chiar deloc..insa cum..imi vin in minte doar scenarii horror..vad numai prostii, nu stiu ce o sa ma fac pana n-o vad intreaga inapoi, in brate la mine..poate si faptul ca am inteles ca nu avem voie in sala de operatii, noi mamicile, si ca nu am nici un fel de control asupra a ceea ce se v-a intampla...nici eu nu-mi explic prea bine ce se intampla cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasilviu spune:

buna! sunt dana , am un baietel de 2 ani si 3 luni care a fost diagnosticat cu hernie . ma intereseaza daca stie cineva care sunt simptomele care arata ca trebuie neaparat sa-l operez .
baietelul meu nu prezinta decat o umflatura in parte dreapta inghinal care din cand in cand se mai retrage . am fost trimisa la budimex la dr. marcel oancea . imi puteti spune ceva de clinica si de medic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Am cautat de nebuna acest subiect... bine ca te-am gasit.
Maine tinem pumnii si ne gandim la voi! Doamne doamne sa va tina in paza lui.
O SA FIE PERFECT!

Cristina, mami de Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Roxana ne rugam pentru voi, Dumnezeu sa aiba grija de fetita ta. La ora aceasta poate este deja la tine in brate.
Pupici multi si asteptam vestile bune.
Maadi si Calin (19.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Si baietelul meu a fost operat la 1 an si 3 luni si a fost foarte simplu si foarte usor. A fost operat dimineata si la ora 16 plecam acasa pentru ca deja se catara pe patuturi si lingea chiuveta. Tinem pumnii si fii puternica, nu e nimic grav!!!Tu trebuie sa-l incurajezi pe copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Inteleg ca nu are nimeni vesti de la Roxanal.
Probabil ca acum doarme micuta Teodora. Sau alearga pe holuri , cine stie?

Cristina, mami de Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro

Mergi la inceput