Casnicute sexy ( 132 )

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

hola,hola!
bey ,cred ca soacra n-a nimerit coaforul ,ca s-a intors netunsa!
naspa!
masina a intrat in functiune ,de azi noapte de pe la 2 ,si sunt super,extra,fantastic de multumita.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Banano,poate s-o fi gandit ea ca-i mai bine sa-si lase plete! Vezi ca si mersul cu autobuzul (sau pe jos) e bun la ceva?

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

Banano,poate s-o fi gandit ea ca-i mai bine sa-si lase plete! Vezi ca si mersul cu autobuzul (sau pe jos) e bun la ceva?

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...







Banana ma bucur pt ca esti multumita de masina de spalat vase

Io fac greva pana intra Danutza


Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna sexoaselor,
m-am trezit bre' m-am trezit, inca de la 7 dim ...dar nu am apucat sa deschid pc-ul.... pana le-am facut sa pape micul dejun musafirilor,pana am strans masa... apoi am facut un pic de ordine pe-aici ca era ca dupa razboi, am aspirat si alte nebuneli si uite-asa a trecut timpul si trebuie deja sa merg dupa alex la gradi.
azi am scapat sa fac eu de papa ne invita prietena mea pe toti la masa apoi ma fac ca "uit" puradeii la ea si eu o intind la dentist...sper sa stea cumintica ruxi si sa nu urle dupa mine...mi-e si rusine cand o sa dau cu ochii de asistenta "muta" dupa ce i-am ras in ureche la telefon
vazui ca a venit Danelutzaaaaa...da nu da nici un semn...alooooo, d-na nu bagati nici o poza nimik?
miki, Liana...Doamne ajuta sa fie de la ochisori greturile
georgico ce dir de treaba aveti...si al nostru e super
miha da-le si fetelor astora sa bea limonada "dupa tine" poate, poate
gabitza, gata mutatul?
olga, mai ai putin...acush incepi la noul loc de munca
Doina, spor la recuperare lui Dan si tie la bucatariseli
dana ma bucur ca esti multumita de masina de vase...si socrela ce zice nu vrea si ea una sa si-o duca la tzara?
alex a mai tusit doar un picutz azi noapte sper sa-si faca efectul tratamentul si sa scapam de tuse si mucisori...ruxi e ok pana acum..,Doamne ajuta!
va pup pe toate


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dau eu limonada!!!Si cafeluta!!!Dar de la ce aveti greturi?de la coada de peste?
La noi e o caldura....trebuie sa face niste peste ca a auzit Gicu ca a facut Liana peste si i s-a facut pofta...dar nu vrea la cuptor, ca scapam ieftin, il aranjam frumos, il bagam in cuptor si fugeam din bucatarie...vrea prajit



Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

mihaaaa acu am strungaroaie nu fac poza sa'ti arat ca te sperii
monica la mine nu are cum ca are ochi rosii
georgii vazui fata e leit elputiu da ce brondeala..vb lu bunica.
doina trimite'l pe Gicu la mine ca'l rezolv io tu stai si odihnestete..
Da-ne-lu=tza...Da-ne-lu-tza sttt..sttt strig in soapta ca o doare pe miha capu sttt..sttt
bananoooooo ce ai fatooo cu mine de nu ma bagi in zama pe mes?????? sa folosesti sanatoasa masina si cat mai des ca sa oftici pe d'na soacra
stati ca revin..ma duc sa intorc pestele

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

-ici, revin mai pe noapte

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

pe unde am umblat ieri

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

quote:
Originally posted by Danelutza

-ici, revin mai pe noapte

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze



Te astept pupici

Miki

Mergi la inceput