Aradence minunate! (78)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

No...ma duc sa ma imbrac. Iulia doarme inca.

Miha, las' ca vin ei copiii acasa si apuci si tu sa te odihnesti!

Maria_rubi, oricum e brava Mara! Conteaza ca vede la ce e buna si olita aia!

Carmen, lasa draga ca suntem doar noi...


Deci...Anca-farfuria, Flavia-instrumentul de inghetata si jucaria.

poze


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Diana, sa va simtiti bine la munte!

Adelina doarme inca, sper sa se trezeasca mai repede.
Am sunat-o pe Miha sa ne duca si pe noi ca nu ajunge Calin, e prin Salonta.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

No fetele v-ati intilnit?
Eu am plecat mai devreme in oras, m-am inteles cu maica-mea sa vina cu fetele la 6.20, dar a inceput o ploaieeee si eram cam subtire imbracate,
m-am gindit ca la Aradul e cam afara si am venit acasa... Asta e , poate data viitoare...
No astept povesti...

Cristina si gemenele

--

http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

No eu am ajuns acasa.
A fost fain,carucioare multe,copii alergand,plansete si muuuuuuuulte femei .Ma bucur ca ne-am intalnit si am revazut-o pe Alina cu Elisa(care e o scumpa mica,nu-mi vine sa cred ca nu mai e in burtica mamei),pe Flavia si am cunoscut-o pe Anto si Denisa.
Cristina pacat ca nu ai venit chiar si asa.A fost cald si nu ne-a plouat.
Poze nu am .


Carmen si Melania Ioana(14.01.2005)


POZE

ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ne-am simtit tare bine la intalnire, noi am inchis satra(eu Gabi, Clau, Anto).
Chiar daca a plouat n-a fost frig deloc, mie chiar mi-a fost f cald la un moment dat, probabil si din acuza agitatiei cu Adelina care era f obosita, a adormit rapid in masina si apoi acasa.
Daca nu ploua era mai bine ca se putea juca copiii fara sa se ude. S-au inteles bine cei mari, toti erau transpirati de cat au alergat, pe Dragos puteam stoarce tricoul.

Cristina, puteati veni si voi ca n-a fost frig, si noi tot in maneca scurta am fost.

Ma bucur ca le-am vazut si pe alina.a cu Elisa care e o scumpa.
Deni a lui Anto e o adevarata domnisoara, draguta si tare finuta. Ea a avut magnet la bebelasi, pe toti i-a tinut in brate. Si Anto arata bine, parca ar fi surori.

Clau, nu stiu cum a ajuns pistolul lui Raul la noi in masina, probabil a fost in buzunar la pantalonii lui Dragos(cei uzi), l-am gasit cand am ajuns acasa.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Na , acum mi-au plecat si mie musafirii.
Va puteti imagina ca Matia a mai rezistat pana la 23, 30? Asta in conditiile in care de dimineata n-a dormit decat jumate de ora in masina pana la terasa. Asta-i tras cu cheia ca mine.

Si noi ne-am simtit super, eu am mancat un pic cam mult ca si acum ma simt ca o bomba. Sper sa reusesc sa dorm.

Dimineata plecam la Tg. Mures.

Daria- 29.01.1999
Alex - 07.02.2003
Matia - 31.10.2006
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

nici eu n-am poze ca am mers cu aparatu descarcat
A fost super fain, copii uzi din cap pana in picioare dar nici macar asta n-a contat. Pe mine ma dor picioarele de mor, ca de pe la vreo 8-8 si ceva pana pe la 10 cand am plecat am stat mai mult in picioare ca cica plecam doar cateva minutele eu si cu Ada ne mai asezam cica (din nou) sa ne odihnim....vezi sa nu
Raul din nou a avut treaba cu Mela...Carmen eu incep sa cred ca din prea multa dragoste o tot musca Raul pe Mel de deget
Alina si Elisa sunt niste scumpe, Matia un grasunel si un scump, Adelina o somnorica frumoasa, Ioana ca de obicei cumintica foc, Bogdi un bronzacel scump si vesel, Maia o razacioasa, David un mic Duracell, Mel o cretolina scumpa, Raul un neascultator si jumatate, Iulia o baietoasa dar frumoasa, Dragos si Tudor au fost sefii trupei, iar Deni o domnisoara superba. si noi babaciunile niste GURALIVE
Aaaaaaaa GABI are interdictie de a mai veni la intalniri cu haine mulate...DAAAAA!!!!!! De acum incolo vei veni imbracata cu haine cat mai largi sau daca ai (daca nu facem noi rost) cu poale...Pai e frumos, e frumos sa murim de ciuda si invidie ca n-ai pic de clisa pe tine? ia sa pui mana sa mananci mai mult draga...ce-i aici, casa lu ciuriburi??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, drum bun maine!

Clau, mey ce mesaj mortal ai scris!



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Miha da, da, da drum bun! sa va intoarceti cu bine si sa ne revedem cat mai repede, sa nu cumva sa trebuiasca ca Raul sa mearga la culcare Sa va zic...Miha, i-a spus lu Raul ca-l asteapta la ea sa-l vada pe Aleps , iar raul i-a spus ca nu acum ca imediat se culca

Alina, pai cum putea fi mesajul meu decat ca si mine...mortal

Se vede ca m-am simtit bine, nu??

vrem poze, vrem poze, vrem poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna dimineata,

Ne pare rau ca nu am putut sta mai mult, asta e.

Ma bucur ca am cunoscut-o si eu pe Anto, cat si pe Deni. La fel, ma bucur ca am reusit sa o vedem pe Elisa dragalasa.

Va puteti inchipui ca Bogdi la 9 aseara a fost rupt si nu am reusit sa-l mai trezim, ca atare a dormit pana la 8:15 dimineata, bineinteles cu vreo 4 treziri, da oricum .

Diana, distractie placuta la munte!

Mergi la inceput