Ingineri fosti, viitori....(12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Katik, aici pe trotuar nu prea sunt dar in iarba din plin ca doar fertilizeaza zona . Noi stam langa o scoala cu mult spatiu verde si terenurile de joaca pentru copii sunt pline, noroc ca la nisip se merge cu lopetica.

Otilia, Vlad si Ana Maria (18 Decembrie 2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Fetele, am intrat la Odisee si se pare ca Nico va intra la cezariana in curand. Hai Nico, asteptam vesti bune!

Otilia, Vlad si Ana Maria (18 Decembrie 2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

[size=3]HAI NICO[size=3]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![center]



Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Kati de unde iei fanfara asta, ca eu tot belesc ochii si nu vad nimica pe grila din stanga...

asa ca pana una alta...Hai Nico!
ai plecat fara sane spui nimica? ai zis ca azi te duci numai asa la analize, nu ca azi o si tineti in brate pe bebelina!!!
in orice caz toate cele bune, si speram sa vina sotul tau sa ne dea raportul!!!!

Claudia





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

fetelor, am citit asta la odisee:
Am nascut la ora 12.20 o fetita de 3500g si 51cm. suntem bine. nico.

nico. sa va traiasca printesa, sa fie sanatoasa si mincacioasa, sa va bucurati de ea!!!!tie, refacere usoara!!!!!
si pt. alexutz, sa se joace frumos cu bebelina si sa aiba grija de ea!

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Nico, felicitari, sa va traiasca pitica si sa va aduca numai bucurii alaturi de fratiorul ei!

Refacere rapida si aveti grija de voi!

Claudia





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Felicitari Nico, sa va traiasca fetita, sa fie sanatoasa, cuminte si sa va aduca multe bucurii in viatza!

Claudia ca sa vezi toate emoticoanele atunci cand scrii mesajul da click pe Show Entire Smile List, se deschide fereastra si selectezi ce vrei de acolo.

Otilia, Vlad si Ana Maria (18 Decembrie 2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Oti, mersi.
eu de multe ori nu ma inregistrez si atunci nu apare fereastra de show entire...bine, pe viitor stiu acum.


Claudia





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

salut!!

Katik ne-am intors acum aproape o saptamana,a fost bine in general,la copii le-a placut,au stat muult in apa,nu mi-au racit dar le-am dat aproape in fiecare zi nurofen ,cea mica am vazut ca avea inca dinainte de a pleca la mare ceva alb pe amigdalite,cand am venit ne-am dus cu ea la dr si cica e puroi,dar ma intreb cum de nu a facut febra,acum ii dau Ceclor(antibiotic)min 10 zile,dar parca ii e mai rau decat atunci cand eram la mare,se vede ca o doare gatul Cred ca am sa ma duc din nou cu ea la dr.

Imi cer scuze de intarziere,LA MULTI ANI!!! pt Krisztina,sa fie sanatoasa,cuminte si ascultatoare!!Am vazut ca si tu ai avut parca fetita bolnava,sper ca acum e ok,eu nush cum te descurci,in mom de fata si eu ma trezesc de vreo 2 ori pe noapte,o data pt antibiotic si o data ca vrea lapte pe la 4-5 dim,si deja ma simt franta dimineata,nici cafeaua nu mai are efect(ne si culcam trz seara ) si vreau sa-ti zic ca si pe copii ii apuca seara ora 11,nu se dau culcati frate!!

Nico sa-ti traiasca fetita,abia astept sa ne pove cum a fost!

Claudia hai ca pun niste poze pt cine vrea sa vizioneze:

http://entertainment.webshots.com/album/560177526DXkkcd

Salut si celelalte fete,nu prea am citit din urma,sper sa pot intra mai des,ne chinuim sa ne mutam la 4 camere,deja avem client pt apartamentul nostru dar aia de la care vrem sa luam apartamentul is niste mosnegi senili care nu vor sa faca nimic prin notariat of doamne,ca mare e gradina Domnului sper sa reusim pana la urma!



-------------------------------------
Dana,mami de Paul si Ana Maria
-------------------------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

neatza!
si noi la cafelutza ca am tare mare nevoie!
dana, super v-ati distrat, se vede din poze!cel mai mult mi-a placut cea in care dorm in masina, ca niste ingerasi!sunt superbi!
va tin pumnii sa rezolvati cit mai repede cu apartamentul!multa sanatate la printesa! la fii-mea i-a trecut dupa 4 zile de antibiotic, luat o data pe zi dar robi mai sufera inca si acum: cefaclor la 8 ore, trezit noaptea la 5 pt. inghitit sirop. si eu ma duc cu el azi la control sa vedem cum stam. o s-o rog pe dr sa se uite si in urechi sa fiu sigura ca i-a trecut si urechea. cu gitul era aproape bine luni cind am fost la control.
io tot dorm pe mine, sper sa fie asta ultima zi de antibiotic si atunci mai reducem din pauze. in rest, nimik nou pe frontul de vest.
va pupez, sa aveti o zi buna! mai trag cu ochiul, pina vine printesa sa vada desene cu printese

Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)

Mergi la inceput