Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (53)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Buna dimineata si de la noi
Bun venit la odisee noilor mamici.. ce mare avem si mai ales ce sunteti.
Calatoare, La Multi Ani!!!! sa fii sanatoasa si fericita!
Flory, vacanta frumoasa!
Roxana, capul sus .. mie mi se pare ca mai ai atat de putin pana la intalnirea cu George
Noi astazi trebuia sa mergem la doctor..pentru consultatie ca nu am mai fost de la sf. lui iunie..dar am amanat pentru luni dimineata ca imi doream sa mearga si tati cu noi.


24+

Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Buna dimineata!

La Multi ANi! calatoare, itidoresc o sarcina placuta si un bb sanatos, sa fii iubita si pretuita!

Nici eu numai sexy nu ma mai simt, mai ales ca am reusit performanta de a ma ingrasa cu 2,5kg de marti pana azi... deci in 3 zile! Si stiu si cum. Cand ma duc in parc cu fii-mea, ea se joaca, eu stau pe banca si citesc reviste, iar pe langa tot bag mana in geanta si mananc ce apuc (ca iau tone cu mine cu mancare, poate i-o fi foame la fiimea ;-))

Si chiar nu ma simt bine asa cum sumt! Un timp reusisem performanta de a manca ziua, mai ales dimineata bine de tot, iar seara mai nimic, ceva fructe si poate vreo doua feliute de cascaval si gata. Insa acum mananc si la miezul noptii, nu ma mai pot stapani

OK, va pup, merg indata cu Jasmina la ai mei, cu trenul, si ramane acolo doua zile. N-a mai fost de peste 4 luni peste noapte la ei, sper sa nu faca mofturi!

Adina 19+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Asa si eu Mihuta, dar tocmai asta ziceam, ca ar trebuie sa nu mai fie aspectele alea asa importante pentru ca modificarile corpului acum oricum nu putem sa le controlam in totalitate, si atunci sa ne bucuram de ceea ce este acum important :)


------------------------
Flory 25+ Joshua Raphael
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

GIANINA, PUFU
MIHUTA ai fost super tare!! pupa mama pe ea de "bosumflici"

ROXANA 28+ "ursuletz" GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ADINA mama noi avem program cand pleaca tati dimineata la 5 la servici papam cartofi prajiti cu oua!!

ROXANA 28+ "ursuletz" GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gill spune:

Neatza mamici!
Eu azi nu o sa prea particip la discutii ca m-am trezit cu moralul la pamant........de dimineata tot bocesc........asa ca nu vreau sa va transmit si voua starea de spirit.........nu e frumos!!!!!!!!
pupici

GILL
25+..si sufletzelul mameiSARITA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Gill, ce s-a intimplat .. ?
Eh, iar ma faceti sa va povestesc :) Noi acum plecam la drum lung, si am zis sa cumparam de mincare ceva care nu se strica in masina, etc ... si ia ghiciti ce am cumparat .... ? Bineinteles, multi biscuiti, cornuri cu ciocolata si altele de genul .... ca cica alea nu se strica ...

------------------------
Flory 25+ Joshua Raphael
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Gill ce-ti veni? De ce plangi? Zi aici ca sa te imbarbatam

26+ si baby Kara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

GILL ce ai patit?..putem sa te ajutam cu ceva..macar cu o vorba buna hai vino si vorbeste cu noi!!...o sa-ti faca bine iti garantez toate am trecut prin astfel de stari..

ROXANA 28+ "ursuletz" GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Roxy, tare buna papica...dar ai chef sa cureti si sa prajesti la 5 dimineata cartofi? si eu de cand sunt insarcinata a-si manca numai cartofi prajiti cu muuulta branza rasa pe deasupra si cu salata de rosii....

Gill, ai patit ceva? gandeste-te la micuta Sara...in mod sigur nu ii face bine sa plangi.






Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput