Bulgaria...impresii, drum, hoteluri (7)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Buna!

Stiu ca au fost fete in iunie in Bulgaria, cum este apa in iunie, este calda?vream sa ajungem dupa 17-18 iunie si sper sa fie cald






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Catutza ,noi am fost anu' trecut la sfarsitul luii iunie si chiar si atunci apa marii era cam rece ,pe pitic nu l-am bagat decat cu piciorusele ,de-aia anul asta am ales 28 iulie -4 august .

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada



www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Madutza , off sper ca noi sa avem mai mult noroc anul asta, Mihai nu poate lua concediu decat in iunie asa ca....
si multumesc mult pt raspuns






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Catutza nu te descuraja ca si temperatura apei marii depinde de perceptie. Eu cu copiii voi merge in iunie la mare in Bulgaria. In ultimii 2 ani am fost tot in iunie si apa a fost foarte calda. Am bagat-o pe pitica mea fara probleme. Erau in jur de 24 de grade, cat de calda sa mai fie si apa? Dar e drept, asta mai in sudul Bulgariei (noi am fost la Sveti Vlas). Si un alt avantaj pentru iunie: e mult mai putin aglomerat!

Ana Teodora (22.12.2005) si Razvan Dimitrie (26.10.2007)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Bee , multam mult noi mergem in Pomorie e mai si mai la sud de unde mergeti voi deci sper sa fie mai cand am vazut poze din Sveti Vlas si mi-a placut ce am vazut cat stati, cat va costa si unde mergeti? eu am vazut apartamentele






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Noki, ne poti spune cat te costa sejurul in Bulgaria?? Daca nu se poate, nu-i bai !


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Si eu o sa merg cu baietii si sotul la Sveti Vlas, anul acesta, la sfarsitul lui August. De-abia astept.

Aissa, crezi ca ai putea sa refaci listutza cu cei care vom merge in Bulgaria anul acesta? Cred ca ar fi extrem de utila.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Intrebare pt fetele care au mai fost in Bg:
Am luat bilete la hotel 4* in Nisipuri. Am platit 2 bilete si jumatate pt 2 adulti si 2 copii . In banii astia primesc si paturi suplimentare pt copii? In Turcia am primit si cand erau ei mai mici si era free totul si in Germania am gasit in camera 2 paturi supl. pt ei, desi nu platisem nimic pt copii. Dar in Bg? Cum e? E normal sa le gasesc direct in camera sau trebuie sa ma agit eu pt ele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Buna fetele,

Am intrat sa va spun ca mergem si noi intre 29 april-6 mai la Nessebar, Hotel Sol Nessebar Palace. Sper sa nu fie vremea chiar rea, dar oricum au si piscina interioara... Noi am mai fost aici in august 2006 si ne-a placut. O sa va povestesc cand ne intoarcem.
Intrebare: mai trebuie facuta asigurare de sanatate? Precizez ca eu sunt insarcinata (atunci voi fi in saptamana 30) si am si un baietel de 6 ani, asa ca detaliul asta e important penru noi.

pup you,

Caprioara, mami de Matei (07.01.2002) si in asteptare de Ilinca

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GeorgetaR spune:

quote:
Originally posted by anya

Intrebare pt fetele care au mai fost in Bg:
Am luat bilete la hotel 4* in Nisipuri. Am platit 2 bilete si jumatate pt 2 adulti si 2 copii . In banii astia primesc si paturi suplimentare pt copii? In Turcia am primit si cand erau ei mai mici si era free totul si in Germania am gasit in camera 2 paturi supl. pt ei, desi nu platisem nimic pt copii. Dar in Bg? Cum e? E normal sa le gasesc direct in camera sau trebuie sa ma agit eu pt ele?

Anya



Eu anul trecut am avut patuturile gata pregatite in camera cand am ajuns fara sa le cer. Dar erau paturi de bebe, ai mei aveau amandoi mai putin de 2 ani si nu m-au taxat deloc pentru ei. Dar cred ca si in cazul copiilor mai mari patul e inclus, in ofertele de pret asa vad tot timpul " copil 2-12 ani in pat suplimentar". Daca te dumiresti spune-ne si noua, si pe mine ma intereseaza ca anul asta am un "infant" (pana-n doi ani)si un "2-12 ani"

Mergi la inceput