Mamici de noiembrie-decembrie 2007 (49)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Na, ca n-am plecat inca ... sugestii, roxxy?? www.antrec.ro/ro-2066-pensiune-laura-Vrancea.html" target="_blank">Lepsa/www.antrec.ro/ro-2022-pensiune-flora-a-sporu-focsani-Vrancea.html" target="_blank">Gresu (jud. Vrancea) ... peisaje frumoase (neaparat sa vedeti Cheile Tisitei, Cascada Putnei), munte, mancare buna si oameni de treaba ... acum nu stiu de unde esti, daca e prea departe de tine. Daca esti din Buc. nu e departe.

Acu' chiar ca plec .... ciaoooooooooo !!!!

Petronela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Ciao, Petro!

Vad ca au disparut toate fetele. Eu sunt obositaaa! Si ma dor ochii, dar am si stat azi pe net la scris...

Ma duc sa mananc pepene rosu cu fii-mea si sa ne uitam la un film, ca n-am nici un chef sa ies undeva azi.

Adina 18+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Roxxy, ce frumoasa si tanara esti si tu! Si ti se vede foarte bine burtica...

Adina 18+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Multumesc pentru sugestii, Pet. O sa-i spun maine sotului meu. Noi suntem din Bucuresti, dar oricum nu conteaza cat de departe ar fi, importantne sa fie frumos.
Merg si eu sa mananc niste pepene rosu ca mi-a facut pofta Adina.
Vorbim mai incolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Multumesc mult Adina. E clar ca toate suntem mai frumoase cand suntem insarcinate. Este adevarat ca burta mea e mai proeminenta seara. Sunt asa de mandra de faptul ca sunt gravida ca nu imi mai incap in piele. Mi-am dorit tare mult acest bebe.
Am mancat pepene. Ce deliciu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Buna fetele
am aparut si eu pe aici, dar vad ca s-a terminat deja sueta...

Sheri, ce bine ca ai scris, chiar ma gandeam ca nu mai stim nimic de tine si de bombonica ta...

Kiva, am citit in capitolul trecut despre problemele tale cu contractiile, sa stii ca si eu am patit-o, ba ale mele erau si dureroase. Am luat gynipral si no-spa o perioada, dupa care la sfatul doctorului am micsorat doza si apoi le-am scos de tot. Am ramas doar cu Utrogestanul. Si sa nu uit, baga odihna si hidratare la greu.

Dany, eu stiu ca la botez nasii platesc preotul si cumpara trusoul beblusului, de fapt tot nasii ar trebui sa se ocupe si de hainele de scos din spital.

Noi ii avem pe nasii de cununi, cu care ne intelegem excelent, de 2 ani suntem si vecini, si in mod cert ei ne vor boteza fetita. Nici nu s-a pus problema de vreo alta varianta.

Ca vorbeati de zodii, eu una nu prea cred in ele, dar oricum ar fi vom fi pe teren cunoscut cu printesa noastra, ca eu sunt sagetator si sotul scorpion, iar ea va fi or una ori alta....

In rest, simt ca sunt pe cale sa fac poc ca un balon, ca am mancat multe fructe, prune, caise, piersici, plus iaurt plus salata caprese si acum imi simt burta intinsa la maximum...

23s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Roxxy, esti stralucitoare. Felicitari!

Am vazut ca s-a discutat de nasi, nu stiu care e intrebarea... Noi suntem acum duminica nasi si intr-adevar, nasii se ocupa de tot. Biserica, lumanare, cadou, o bijuterie, hainute... si e o lista mai maricica. Daca intereseaza pe cineva detaliez.
Eu am mai botezat o fetita acum vreo 14 ani, deci nu e problema cu sa fi/sau nu casatorit.
Am vazut botezuri si la 40 de zile, dar am participat si la un botez la 4 luni, pt ca nasii erau plecati din tara. Asa ca fiecare face botezul cand doreste.

A, si eu personal n-as vrea sa vina nasii cu diverse in spital, abia o sa astept sa ies eu de-acolo, mai bine ne intalnim dupa , cand toata lumea e linistita.

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..buna seara fetelor...suntem si noi pe aici....

ROXANA 27+ "ursuletz" GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

quote:
Originally posted by Vasari

A, si eu personal n-as vrea sa vina nasii cu diverse in spital, abia o sa astept sa ies eu de-acolo, mai bine ne intalnim dupa , cand toata lumea e linistita.

26+



Sincer nici la mine nu cred ca o sa vina ca noi stam in Buzau si eu voi naste la Bucuresti. Plus ca vreau sa o scot in hainele cumparate de mine, spalate, calcate. Dar daca e sa vina, asta e nu-i pot impiedica...

Voua va curge sange din nas ? Ca mie da, de destul timp. Nu-mi curge la propriu dar am senzatia de nas infundat si cand il suflu remarc ca era sange...

23s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..mie una nu imi curge dar stiu ca este normal asa ca nu te ingrijora...
..eu tocmai am primit un compliment de la sot in timp ce urcam scarile.."ti-a crescut"..foarte frumos nu am ce zice!!..mi-a picat foarte bine...asta e...
...fetelor la voi cum sunt miscarile lui bebe??...adica cam cat de dese sau cum ar trebui sa fie??

ROXANA 27+ "ursuletz" GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput