Mamici de noiembrie-decembrie 2007 (49)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

Sheri , concediu de risc maternal nu pot sa-ti dea ? Macar nu te pot interna asa de forma si sa-ti dea drumul acasa fara sa stai acolo ?

23s + Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Stefi, inca o data felicitari! Vezi ca totul e bine? M-am uitat si la pozele tale, cate luni are pisicul? Avem si noi unul care ma aduce cateodata la disperare...

Petro, m-am uitat si la albumul tau, esti si tu o femeie foarte frumoasa! Astept pozele cu burtica!

Andra, chiar ca-i de treaba doctorul tau, mai rar sa se gandeasca asa la paciente!

Acum vreau si eu in sfarsit sa aflu ce va fi bb: fata, baiat???

Adina 18+

Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

quote:
Originally posted by adinag


Mi-am luat un mobil nou, sunt tare fericita! Imi plac jucariile astea si-i un aparat smecher nevoie mare!

Adina 18+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)



Adinut, ce telefon ti-ai luat? Zi-mi, zi-mi, zi-mi...

Shery 25+ Alesia

my precious
eco-uri
burticuticuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

stefi - uite ca ti-a fost satisfacuta curiozitatea .. (ma refer la pozele cu noi).

mihuta - si eu singurica ... imi astept sotul sa mergem la cumparaturi ...

Petronela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

adina - ... cum e cu noua "jucarica" (a se citi telefon)???

Petronela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Shery, e un Nokia N73 TV-Edition. Adica are si 12 posturi de TV in format HD-TV. Se vede ce mandra sunt, nu?
Imi doream de mult unul nou, ca celalalt m-a lasat de vreo 3-4 ori in pana, l-am tot dus la reparat dar era clar ca nu mai are multe zile Si daca tot iau un altul, vreau unul bun, nu? Sa ma tina macar inca un an jumate. Eu si vorbesc mult la tel., sunt gura sparta.

Adina 18+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

quote:
Originally posted by mihuta

Sheri , concediu de risc maternal nu pot sa-ti dea ? Macar nu te pot interna asa de forma si sa-ti dea drumul acasa fara sa stai acolo ?

23s + Sophia



pai o s-o sterg eu de pe acolo cat pot, a Carefourul vis-a-vis, fac shopping. De forma nu merge, trebe sa fii cand fac vizitele doctorii.
Iar de risc maternal e mai dificil, tb sa demonstrezi cxa conditiile de munca de la servici aduc prejudicii sarcinii, si nu e cazul la mine. N-am voie sa stau in asta-i tot.
Ce face Sophia?

Shery 25+ Alesia

my precious
eco-uri
burticuticuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

quote:
Originally posted by pet.cost2005

adina - ... cum e cu noua "jucarica" (a se citi telefon)???

Petronela




"giucarica"-i faina tare... inca nu stiu ce fac toate butoanele, dar macar am cu ce-mi umple seara!

Azi bb la mine a fost supra activ. Mai ales cat eram la magazin sa-mi iau mobilul, imi dadea niste suturi/ghionturi, stiu eu ce, cred ca se bucura si el/ea. Sa inteleg ca va fi tot asa vorbaret ca mine? atunci trebuie sa ma apuc de facut economie la bani, ca fii-mea vorbeste mult, eu la fel - unde ajungem? Deschidem un call center - afacere proprie de familie

Adina 18+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

multumesc mult fetelor ce m-as fi facut fara voi....conteaza mult..deci pt. o perioada stau ok ..dupa nu se stie sper bine...

numele e provizoriu...

Stefania cu Stefania la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

eu cred ca-s ultima ramasa-n ceata cu sexul copilulu, se poate? in afara de fetele de pe lista care nu mai prea trec pe la noi?

Adina 18+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Mergi la inceput