Mamici de noiembrie-decembrie 2007 (49)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

cu kg. .. sunt fete care la sarcina gemelara au luat 35-40 kg. . Ce sa fac .. daca m-as gandi numai acolo as lua-o razna de tot!



PUSSI 20+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

pe la 2 vine tati sa ne ia...si la trei e eco...mai e asa mult... functioneaza statul intins...dar acum tind sa cred ca nu e de la intestin caci daca era tb sa fi mers la baie...

Stefania20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine....
Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

STEFANIA fi tare mai ai putin...da drumul la televizor, asculta muzica, relaxeaza-te mai ai 2 ore ...aranjeaza-te sa fi frumoasa cand il vezi pe bebe..hai nu mai fi trista..si eu am plans rau aseara si nu mi-am facut bine..pupici hai fi tare suntem toate alaturi de tine..ce naiba ne faci de ras acum..ia vezi ca ti-o iei!!!!
..eu m-am saturat de ovule..am bagat si pe gura, si pe si pe ...cand am scapat de candida, am dat de ureaplasma, cand am scapat de ureaplasma m-am bucurat si am dat iar de candida, cand am scapat de candida dupa lupte seculare am dat de mobiluncus ce rahat o mai fi si asta nu stiu...de abia am tinut tratament pt el si cand am fost la control mi-a luat iar secretie si am sunat acum..iar este..m-am saturat frate ....macar daca as avea activitate ..as mai zice ca ne dam de la unul la altul...dar nici ..si tot iau tot felul de infectii...cica ba de la gel de dus, ba de la apa, de la aer, de la mama...

ROXANA 27+ "ursuletz" GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

quote:
Originally posted by adinag

Dany, vezi ca nici eu u m-am simtit cu musca pe caciula... Fii serioasa!

Sheri, in sfarsit mai scrii si tu! Noi nu vrem desene pe pereti, asa ca am rezolvat foarte simplu. Noi punem pe pereti aplicatii care se pot dezlipi din nou, ca si copiii isi schimba gusturile. O tin mai simplu, ca oricum camera copilului isi schimba mereu infatisarea.
De altfel cum te simti?

Adina 18+


Adina & Jasmina (24 iulie 2003)



De unde iei aplictiile?
O sa ma uit si dupa tapet cu desenem si va spun ce si cum.
Noi suntem bine, gata de acum intram zilnic ca tare dor mi-a mai fost de voi. Deseara merg la profu sa vad ce mai zice.
Eu am intrat in concediu medical, stau acasa pana nasc, mi-au zis doctorii ca-i risc daca am cerclaj si merg la munca, chiar daca nu-i stres, si cum nimic nu-i prea mult pt bb, mi-am strans catrafusele, mi-am sters filmuletele compromitatoare mi-am anuntat pretinii sa nu mai trimita mailuri haioase si zanmbarete, luat sacu in spinare si cu un straigat razboinic STICLE CUMPEREM! am iesit pe poarta pravaliei fericita de ziceai ca am bani in spinare nu hartoage, cu gura pan la urechi, urmarita de zambetele pizmase ale barbatilor! Las ca la faza asta au si ei trei zile moca de concediu! La atata truda, atata rasplata!

Shery 25+ Alesia

my precious
eco-uri
burticuticuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

rge nici eu nu stau mai bine, nu fac si eu fac cate o micoza pe luna.. asa de amorul artei, ba de la branza, ba de la utrogestan pus vaginal... acum iar am...prosoapele le-am fiert, pe WC de la dormitor.. m-am facut singura stapana, ma spal doar cu gel intim... efectul il sti!




PUSSI 20+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

sheri tot am vrut sa te sun, vezi ca sunt corpuri de iluminat in diverse forme de desene animate si aplici de perete si candelabre..mai mari, mai mici.. culori foarte frumoase .. si altele doar cu lumina de veghe! Si la cele de aplicat (din carton fara luminite) sunt cam peste tot... eu am vazut ca o bordura din tapet....Eu raman doar la corpurile de iluminat!

Eu plec sa vad daca gasesc bilet pe weekendul asta la munte! sper sa mai intru pana plec



PUSSI 20+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

multumesc, o sa-mi revin...tb sa-mi revin ..inca o ora...si dupa cine stie ...poate sparg PC de bucurie ca totul o fi bine..cel putin eu incerc sa ma ridic si singura...

Stefania20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine....
Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

PUSSI unde mergi la munte???

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 25+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

Slimatei iti urez mult succes la eco sa vii doar cu vesti bune!

22+ ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

stefania, o sa fiu sincera si sper sa nu te superi pe mine, dar msi se pare ac exagerezi cu toate si esti asa de pesimista!!! fii mai optimista, nu mai baga in seama orice. e normal ca in sarcina sa mai fie si probleme, sa te ami doara una alta ca doar se modifica corpul, mai exista un puiut in burtik!! nu te ami stresa atata ca nu-i face bine nici la bebe si nici tie. sper sa nu te superi pe mine!

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 25+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput