Mamici Noiembrie-Decembrie 2007(47)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by iuli-ana

ROXXY,uite o propunere,dar nu stiu daca e pe gustul tau sau daca ai vazut:Diavolul de imbraca de la Prada.
E usurel,mie mi-a placut...



si mie mi-a placut!!


Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 24+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Am folosit si eu Mustela pentru picioare, dar nu mi s-a parut ca ar avea un efect prea mare. In afara de faptul ca iti simti picioarele racorite fix 5 minute, nu am sesizat sa mi le fi dezumflat.
Eu am reusit sa-mi pastrez picioarele normale doar pentru ca nu am mai stat la serviciu pe scaun 8 ore, iar acasa cand stau la calculator imi tin picioarele turceste sau pe pat. In plus am vazut ca daca e mai racoare, nu am probleme.

Anacami ce face crema de la Galenic? E contra vergeturilor?
Mi-as lua si eu, ca produsele de la Galenic miros foarte frumos, Mustela nu-mi place deloc la miros.

24+ si baby Kara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu voi incepe de azi sa folosesc regulat crem,a pt gambe de la Chicco si apoi va spun si voua rezultatele!! cea antivergeturi de la Chicco, imi place la nebunie, pana acuma nici urma de vergetura di imi lasa pielea foarte fina si catifelata.


Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 24+ de bubulina Iasmina Alissa

poza eco bb si burtik


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

quote:
Originally posted by Roxxy80
As vrea sa ma uit la un film. Dati-mi o ideea, un nume de film frumos ca sa-l descarc de pe ODC.



Eu v-as recomanda The Prestige, este minunat si sfarsitul este complet neasteptat! Merita!!!

Pupici,
Angelique 17+
noi 2, poze, povestea nuntii, luni de miere..., bebe, cum creste
Mare, Munte, Flori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

hai ca am uitat sa va spun, stiti ca ma plangeam de talpi umflate si dureroase la mare; aveam pete rosii si ustoratoare, nu stiam pe cine sa intreb si am cumparat Bepanten (cel care se poate folosi si pt. rani la san si iritatii la funduletul bblusului). MI-a facut f. bine

Acum am vazut reclama la Bepanten Plus- nu stiu exact prin ce difera

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Eu am folosit Bepanthen acum vreo 5 ani, cind mi-am ars fata de la soare...a avut un efect de racorire si de alinare a durerii prococate de arsura



bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Lucas Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

The Prestige l-am vazut si eu, ca si Iluzionistul mi-a placut foarte mult. Insa eu sunt adepta filmelor romantice....acum m-as uita la Pride and Prejudice sau la Nord si Sud Sotului nu prea ii plac genul asta, si cand sunt singura le savurez cu mare placere...si cu fructe langa mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Pentru picioare unflate puteti folosi si Lioton gel. Nu este contraindicat in sarcina si la unele gravidute chiar a avut un efect bun si asupra vergeturilor.

O zi excelenta !
Lala.

Fratele mai mare

Atat mai am pana ma nasc ! (bb 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

Cami, cum sa nu fie mama crema verde de la galenic pt gravide? pai scrie pe ea..varianta frantuzeasca..en cas de grossesse, doit etre utilise au moins des le troisieme mois...adicatelea,(pt cine nu stie franceza)daca esti gravida, sa o folosesti din luna a treia...mie mi se pare ca pt asa ceva e. iar in prospect scrie mai pe larg. e vorba despre specific vergetures, nu concentre vergetures.

24+ piticul Stefanut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

iar despre filme..in asteptarea trecerii zapuselii..eu am vazut azi "Pianistul", dar nu il recomand celor sensibili la problema evreilor in tp WW 2.

24+ piticul Stefanut

Mergi la inceput