buna!

buna! | Autor: leny2007

Link direct la acest mesaj

buna!si pe mine m-au pus nervii la pamant si eu incerc de 4ani dar se opresc din evolutie.nimeni nu-mi zice din ce cauza desi am facut analize si eu si el si sunt ok.de 1an nu am mai ramas am facut si o inseminare in ianuarie dar nimic.ce sa mai fac ca vreauincerc sa merg si la sovata poate am trimitere de la dr.ce ziceti va i
esi ceva?daca a fost cineva,spunetimi si mie cum este va rog.

















Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns psj spune:

ti-ai facut analizele pentru sindromul antifosfolipidic? analize genetice?
ce analize ai facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

buna!nu stiu daca am facut analiza care zici.posibil sa o fi facut in termenii lor medicali nu stiu.dar pt.ce e analiza asta?plec sambata la sovata sa fac tratament pt.sterilitate desi eu am di prima casatorie 2copii dar sunt mari si acum in a-doua vreau unsi nu mai se prinde nu stiu care e cauza.anul trecut cand am pierdut am intrebat din ce cauza?raspuns;a fost ceva in atmosfera asa sa fie eu nu cred.tu ce probleme ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

Am revenit.am fost la sovata pentru tratament pt.sterilitate.am facut 10 zile cate 3proceduri la zi.sper sa raman insarcinata desi tratamentul este eficient 6 luni.a garantat dr.ca in 3 luni ar trebui sa raman.daca intereseaza pe cineva ii pot spune.bafta la toate fetele care is doresc un copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maryela spune:

Lenny2007 bafta multa si la anul pe vremea asta sa dea Dumnezeu sa-ti tii bebelul in brate!

Marilena si www.flickr.com/photos/mamicile_ianfebr2007/sets/72157600638802615/" target="_blank">cel mai dulce bebe, MIHNEA- GABRIEL ( 24 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Bafta, leny, sa iti ajute Dumnezeu. Si... Fii optimista!!!

Pupici!!!!

YLARI
http://tt.lilypie.com/sxWxp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

Mersy fetelor ma bucur ca ma sustineti si eu va sunt alaturi.Acum sunt din nou trista m-ia venit CM si speram ca nu mai vine.Nu mai stiu ce sa mai iau sau cum sa fac sa am si eu un sufletel mic.Mai astept,nu am de ales.sper ca totusi sa dea randament in urmatoarele luni.Va anunt.pupiciastept vesti bune de la voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

Fetelor eu sunt din Timisoara mai este cineva?as vrea sa vorbim despre medicii de aici.va pusy

Mergi la inceput