Spiru Haret - avem studenti la psihologie ?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Si eu vreau sa cumpar manuale "la mana a doua",nu-mi trebuie noi...deci cine este amator sa vanda sa ne dea de veste!



Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

nu va vindeti manualele !!! va trebuie si in anii urmatori si mai ales VA TREBUIE LA PREGATIREA PENTRU EXAMENELE FINALE. mai ales fundamentele psihologiei.pastrati-le pentru ca o sa va trebuiasca sigur si atunci...ce faceti?

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


eu as dori un link cu pagina web al universitatii
Mult succes studentelor!

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Si eu sunt in anul 1 la Psihologie la Spiru(ID).
Mi-a cazut fata cand am auzit ca nu e acreditata la ID. Nu mi-as dori sa iau teapa.Daca la licenta se da la zi si ne recunoaste atunci e bine. Ce stiti de informatia asta?
Eu mi-am luat toate cartiile pe primul an cu exceptia a 3. Le-am cumparat in iulie.
Cu bine si tinem legatura.
Eu nu am trecut pe la fac. nici sa-mi iau carnetul(o sa trec sapt. viitoare).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Mihaela,problema este sa ne lase sa dam licenta,adica sa ne fie recunoscuti cei trei ani la ID caci altfel am pierdut timpul degeaba!!!



Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria_w spune:

eu sunt la psihologie id
este foarte simplu
mama s a ocupat de toate taxele abs tot
dar iti spun sincer k este f usor
examenele sunt computerizate tip grila
cursurile le iei dupa net
si cam atat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:

Buna haretistelor! Si eu sunt in anul I la psihologie, dar in Brasov facultatea este "de psihologie si pedagogie",nu are nimic cu sociologia.Examenele sunt grila la calculator(deci nu are importanta ce curs-al cui-cumperi) Eu am optat pentru forma de ZI pentru ca numai pe baza diplomelor obtinute la absolvirea in aceasta forma de invatamant poti obtine ALP- ul.Pe cat pot ma duc la cursuri si-mi place.Tuturor mult succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

quote:
Originally posted by Luna75


eu as dori un link cu pagina web al universitatii
Mult succes studentelor!

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.




Luna,uite adresa universitatii: www.spiruharet.ro




Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita66 spune:

Buna, si eu sunt studenta la Spiru Haret Timisoara ID. Am intrat in biblioteca virtuala a facultatii si mi-am descarcat de acolo modele de teste-grila care au fost date in sesiunile din iarn si vara anul trecut. Daca am colege, colegi mi-ar place sa tinem legatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Luminita,bine ai venit!
Eu am citit pe site-ul ush ca singura solutie de rezolvare a problemelor cu acreditarea formelor ID si FR ar fi infiintarea unei ligi a studentilor haretisti care sa ne reprezente si sa incerce sa solutioneze aceste conflicte,acesta liga se formeaza cu ajutorul nostru si trebuie sa aiba baze legale,deci...haide-ti sa ne unim si sa ne aparam interesele,noi cei de la ID si FR!
Va astept si pe voi cu idei...cum vedeti solutionarea acestor tensiuni create vis-a-vis de Hotararea de Guvern nr.676/28.06.2007 privind domeniile de studii superioare de licenta,structurile institutiilor de invatamant superior si specializarile organizate de acestea.



Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput