Pacientele optimiste si gravi ale dr Tutunaru - 37

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexela spune:

Ysa, ! Si eu sper sa imi treaca repede, deocamdata tot pun comprese cu tinctura de galbenele. Zic ca e important ca nu ma doare, nu?

http://tt.lilypie.com/wNvfp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexela spune:

Psj, ce-ai facutu? Ai reusit sa vb cu Tutu? Ai fost la el?

http://tt.lilypie.com/wNvfp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Alexela cred k e bine totusi k nu te doare, nu cred k e ceva serios, trebuie sa-ti treaca.
In afara topicului, iti spun k sotul meu are obiceiul sa ma gadile, sa ma ciupa, nici cand venisem acasa dupa laparo nu ma lasa in pace si mie mi-era frica k de la ras si de la toate astea sa nu mi sa rupa pensele alea, si cand nu mai puteam ii spuneam (si acum ii zic cand vreau sa scap) 'sa ma lase in pace k eu sunt o draguta si o finuta si ma doare cand imi face asa'. El incepe sa rada de nu se mai opreste si eu scap.
Cred k aceasta umflatura e cauzata de faptul k esti prea finuta si draguta.Te pupic sa-ti treaca mai repede si sa te pui la treaba k ai drum liber la bebic!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Feli multumim pentru capitolas, sa fie cu noroc

...uite mai trebuie sa o treci pe Graviduta la mamici ca a nascut-o pe Mara pe 27 iunie la 40 sapt 3,610g, 52 cm felicitari, sa fie sanatoase amandoua!

Alexia si minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Buna tutunicile mele dragi,


Claucia si Graviduta, sa va traiasca ingerasii pe care i-ati adus pe lume, sa fie sanatoase, frumoase, norocoase si sa va umple inimile de bucurie !!!!


FELICITARI MAMICILOR !!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

Ce mai faci, Magdita, peste doua zile ai intalnirea cu Tutu, nu? In privinta analizelor ce ai decis?
Alexela, ai inceput serviciul?
Numai bine tuturor fetelor dragi!!

AMR=10 zile

Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Magdita bafta vineri la Tutu!
Ana_p iti tin pumnii de pe acum.
Alexela la scosul firelor simti o ciupitura mica, dar nu doare.

Eu ma rasfat cu tot felul de ceaiuri si vitamine si sper in continuare sa se intample o minune. Maine dupa-amiaza dau o fuga cu sotul la mare pana luni si voi intra putin pe forum de pe telefon k sa vad ce faceti, dar pana atunci sunt prezenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

Ysa, distractie placuta la mare, sa te odihnesti si sa te intorci relaxata!

Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Buna fetele mele,

Multumesc ca va ganditi la mine si ca ati tinut minte ca vineri am prima intalnire cu mr.T. Sper din tot sufletul sa ma ajute dumnezeu sa ajung, pentru ca in momentul asta nu am aceasta certitudine. Au fost niste probleme la birou, au lipsit niste colegi, am stat si stau in continuare in dubiu daca o sa reusesc sa lipsesc de la serviciu vineri. Sper din tot sufletul ca dumnezeu sa ma ajute sa pot lipsi de la serviciu si sa ajung la Bucuresti. As pleca vineri dimineata cu un tren de ora 5 ca sa fiu la 8 in Bucuresti si sa imi rezolv si alte probleme. Dar in acest moment nu am nici o certitudine. In privinta analizelor, astept intai consultatia si vad ce spune T.
Ana , daca nu te deranjez, da-mi si mie nr. tau de telefon pe PM, sa il am in caz ca nu reusesc sa gasesc cabinetul sau IDS ( daca o fi nevoie ).
AMR 10 pana la ce? Pana la inceperea procedurilor FIV? BAFTA MULTA SI ITI TIN PUMNII !!SA ITI AJUTE DUMNEZEU SA ITI IMPLINESTI VISUL !!
Multumesc mult pentru gandurile bune si va tin la curent cu ce o sa fac.

Pup toate fetele, toate burticile si toti bb-ii !!! Sa ma satur, na !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Ysa, relaxare si distractie maxima la mare !!!


toate fetele mele dragi. Iertati-ma daca sunt tristutza, sper sa reusesc sa ajung la intalnire si sa fiu vesela dupa-aia !

Mergi la inceput