despre spitalele si doctorii unde ati nascut

Raspunsuri - Pagina 96

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tudoseb spune:

spunetimi sim mie daca a nascut vreuna dintre voi la ploiesti si cu ce doctor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Buna ziua graviduze! Am mai intrebat daca poate sa ma ajute cineva cu informatii despre nasterea la Municipal si in special despre Dr. Mircea Dumitru. Please! Peste doua sapt voi naste si am o gramada de intrebari.

Graviduza 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aandreea27 spune:

buna.imi puteti spune ceva despre doctor lemnete,spital polizu?chiar nu stiu cum sa aflu mai multe despre el si despre spital,iar in octombrie o sa nasc acolo cu acest doctor.
va multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Neata fetelor, cucuitelor!

Am si eu nevoie de sfatul vostru!! Am nevoie de un ginecolog bun, un om de incredere, nu conteaza sexul si rasa. Numai ca eu stau in drumul taberei, si nu as vrea sa aiba cabinetul prin celalalt capat de Bucuresti!


Dupa 6 ani si un pic de casnicie, ne-am hotarat si noi sa avem un bebic. E bine spus ne-am hotarat, pentru ca traim in era anticonceptionalelor, si cam planificam totul! Momentul cel mare il pregatim pentru la anul. Ma gandesc ca ar fi bine sa fac o pauza de anticonceptionale inainte de conceptie!!

Va multumesc mult,
Sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Se pare ca nu e nimeni pe aici, care sa ma ajute si pe mineeee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roli25 spune:

Este bine sa renunti cat mai curand la anticonceptionale, pentru ca nu poti planifica sarcina. Poti avea norocul sa ramani in prima luna sau sa ai mai multe incercari. In functie de pastilele pe care le iei, exista si anumite perioade de pauza pe care ar trebui sa le faci.
Eu iti pot recomanda dr. meu, care e f. bun. Am nascut primul copil si il voi naste si pe al doilea tot cu el si sunt extrem de multumita, dar cabinetul lui este in piata Dorobanti. Daca esti interesata activeaza-ti PM sa iti dau datele.

Roli 22+ si mamica lui Marc (9 iunie 2006)

http://www.helpsonia.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

quote:
Originally posted by Codruta27

Neata fetelor, cucuitelor!

Am si eu nevoie de sfatul vostru!! Am nevoie de un ginecolog bun, un om de incredere, nu conteaza sexul si rasa. Numai ca eu stau in drumul taberei, si nu as vrea sa aiba cabinetul prin celalalt capat de Bucuresti!


Dupa 6 ani si un pic de casnicie, ne-am hotarat si noi sa avem un bebic. E bine spus ne-am hotarat, pentru ca traim in era anticonceptionalelor, si cam planificam totul! Momentul cel mare il pregatim pentru la anul. Ma gandesc ca ar fi bine sa fac o pauza de anticonceptionale inainte de conceptie!!

Va multumesc mult,
Sa aveti o zi frumoasa!



Parca dr Nayel are cabinetul in Dr. Taberei. Intra la topicul pacientelor dansului si intreaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Multumesc mult, dragele mele. Mi-am facut programare la Nayel pentru Luni. Sa vedem!

Referintele despre el sunt bune.

VA tin la curent!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladys spune:

Va rog frumos , daca a nascut cineva de curand la Spit. Caritas si imi poate oferii informatii despre conditii si "atentii" raman recunoscatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oliv spune:

roli, cu ce medic ai nascut?

Mergi la inceput