despre spitalele si doctorii unde ati nascut

Raspunsuri - Pagina 43

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

emii ai pimit raspunsuri la subiectul pe care l-ai deschis pe tema asta aici: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54623

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Am o miopie forte si tocmai am ramas insarcinata. Va trebui sa nasc prin cezariana si trebuie sa-mi aleg un medic. Ma gandesc sa merg in Giulesti la dr. Cristescu sau la dr. Simionescu. Cum e mai bine? Alte optiuni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Fetelor, ajutati-ma si pe mine-am nevoie de un doctor bun care face cezariana la cerere. l-as fi ales pe dr.tutunaru, dar dansul este adeptul nasterii naturale, iar pe mine nu ma convinge nimeni sa nasc natural.nu sunt inca insarcinata, dar la anul ne dorim un bb si pana atunci vreau sa-mi aleg medicul.
va multumesc.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

Ti-l recomand pe dr. Anca de la Municipal, e un chirurg foarte bun. El este adeptul cezarienei (asa ca nu o sa ai probleme daca vrei cezariana) si nu prea incurajeaza nasterea naturala, oricum am auzit ca se poarta super la cezariene.
Daca vrei datele de contact, zi-mi si iti dau un PM.



toujours optimiste
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;122/st/20060107/dt/8/k/0200/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddy77 spune:

Buna fetelor!
A nascut cineva cu dr.Vaduva de la Cantacuzino?
Orice informatie mi-ar fi de folos!!
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

a nascut cineva la elias dupa "marea renovare"??? impresii?? conditii???

Cristina 25+ si Andrei-Razvan(2.08.2003)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Poze cu Andrei
www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro" target="_blank">Gasca noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna28 spune:

Si eu sunt curioasa cum este acum la Elias, acum dupa renovare adica..; voi naste in noiembrie, acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leon27ro spune:

Revin cam tarziu. Asta e. Adaptarea la noul statut imi ia tot timpul... De cand am venit acasa micuta mea a luat 1 kg in greutate. E un copil cu personalitate Cand plange stie tot blocu ii place sa faca baita si e f. mancacioasa Sper sa am cat mai mult timp lapte...Pentru bucurestencele care vor sa nasca la Polizu il recomand pe Dr. Suciu. Sora mea a nascut doi bebei cu el si a zis ca e f. bun si nu e costisitor. In Braila stiu ca dr Caprariu e maestru in cezariene, dar nu vine la nasteri normale. Prima consultatie in timpul sarcinii a fost la el si mi-a facut o impresie relativ buna. Dar nu a reusit sa-mi castige increderea. Mi s-a parut un pik superficial. Asa ca am apelat la un dr din Galati, care are dotare tehnica f. buna, ca la capitala. Sunt multumita de el si merg in continuare la cabinetul sau. Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanna_d spune:




buna, mamicilor

si viitoarelor mamici

saptamana viitoare ne vine si noua randul sa intram in randul vietii adevarate......

mai are cineva o experienta mai recenta cu Dr Luis Mendez de la Municipal?

numai de bine pentru toata lumea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

buna, fetelor!
am si eu o nelamurire:
pe acest topic sunt doua pareri despre Dr. Laura Dracea (giulesti) - una excelenta, alta - nu a venit la nastere.
as vrea sa mai cunosc alte experiente.

felicia

Mergi la inceput