despre spitalele si doctorii unde ati nascut

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iuly26 spune:

Salut tuturor!

Eu sunt de parere ca daac ne unim si incercam sa facem ceva, poate reusim sa schimbam ceva! poate reusim sa sensibilizam pe cineva acolo!
poate se va realiza ceva, poate se vor schimba macar un pic lucrurile!
desi ar trebui intrebati cei responsabili de lucrurile de la Ploiesti de ce s-a intamplat asa ceva!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuly26 spune:

salut!
Stei cineva cate ceva despre spitalul judetean din pitesti? cum este estse curat? cum se comporta personalul medical? care este proceduira ca sa faci cezariana? treb sa-ti anunti medicul din timp? cand?
este adevarat ca aici nu se poate face anestezie epidurala? mie asa mi s-a spus, ca nu se poate......


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca tanasica spune:

Eu am nascut in Campina cu dr. Anghel. Spitalul este f.curat si personalul f.amabil (am mai scris undeva ca le dadeai cate ceva nu ca nu se purtau altfel bine cu tine ci ca te simteai obligata la cat de dragute erau).
Doctorita o minune (am nascut in 2 ore!!!)

Anca si bebelina Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuly26 spune:

Salut mamicilor!!!!
Raspundeti-mi si mie la o intrebare: cum este dupa parerea voastra spitalul din Pitesti? eu o sa nasc aici si vreau sa stiu si eu ce si cum, cum se procedeaza cu dr cu spaga cu toate!
care stiti cate ceva. spuneti-mi si mie ce stiti despre acesta!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Buna tuturor!
Sunt o viitoare mamica din Cluj, si as dori sa aflu amanunte despre Clinica de Ginecologie I , adica care sunt conditiile de acolo( atat pentru beblushi cat si pentru mamici), cum se comporta peronalul sanitar(medici , asistente), care sunt preturile pentru o nastere normal, pentru peridurala....
Va multumesc anticipat!Pe curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela2001 spune:

a nascut cineva la Maternitatea Bucur cu dl dr Nicolae Crisan?as vrea f mult sa aflu ce parere aveti despre el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irismetal spune:

Buna,
Ma bucur tare mult sa aud numai cuvinte de lauda despre SPITALUL UNIVERSITAR CF 2 si despre personalul de acolo deoarece o sa nasc acolo cu peste 2 saptamani cu d-nul dr.CRISTIAN GHERASIE (un om deosebit).
Am fost acolo am vazut si intradevar personalul este deosebit.
Sa dea domnul sa fie asa peste tot in Romania.
S-auzim numai de bine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrueduard spune:

Eu am nascut la Cantacuzino (Bucuresti) si vreau sa va spun ca am plecat cu cea mai buna impresie despre: medici, asistente, amenajare, dotare etc. Am nascut prematur (35 sapt.), in iulie 2003 si vreau sa va spun ca amintirele mele sun t doar unele placute, incepand de la travaliu si terminand cu externarea. Am avut parte de ajutor de la tot personalul care era implicat si baietelul meu a fost f. atent si bine suparavegheat de medicul neonatolog M. CIUREA. Eu nu am fost niciodata internata si mi-era teama de tot ce ma astepta, dar a fost cu totul altceva.
Ce mai, e un spital cu personal f. calificat pentru munca ce o au de facut. Vi-l recomand cu cea mai mare incredere si ca medic pe dr. POPA PETRE MIHAIL. E super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Fetelor, chiar nu e nici una dintre voi din Cluj?
Nu ma poate ajuta nimeni cu informatii despre Clinica ginecologie I din Cluj??
Ioana si bb mic(11 sapt)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeacc spune:

buna fetelor, si eu am nascut poe 7 oct 2003 la ELIAS cu dl dr Strajean ,prin cezariana ca bb sebastian era cam mare....superdoctor, conditii bune, f curat si ingrijit, asistentele de la neonatologie extrem de amabile, rabdatoare cu o mamica incepatoare....iar "atentiile" nu fac neaparat diferenta...va pup si curaj

andreeacc

Mergi la inceput