anca anastasiu - club Essenza

anca anastasiu - club Essenza | Autor: chiquitita

Link direct la acest mesaj

Stiti cumva, patroana clubului Essenza este din lumea muzicala sau vreun manechin ceva?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliana_28 spune:

Te referi la clubul din Piata Muncii?
Daca da...eu stiam ca este al unuia din baietii de la Animal X.
Asa stiam eu...poate stiu gresit.

Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici

www.dropshots.com/liliana_28" target="_blank">Calinut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Am citit ca sunt doi asociati: Anca Anastasiu si Vierme de la Animal X. Mai citisem ca ea e prietena buna cu Julia Chelaru (din fosta trupa Sexxy). In ziar zicea ca cele doua vedete (Anca si Julia) vor sa infiinteze o scoala de muzica. Si ma gandeam ce vedeta e Anca Anastasiu asta.

Asta e articolul:
"Julia Chelaru, blonda trupei Sexxy, a pus pe picioare o afacere la care visa de mult: o scoala de muzica. Ea s-a asociat cu o buna prietena, Anca Anastasiu, patroana clubului Essenza (in care trupa Sexxy a filmat cel mai recent videoclip, “E treaba mea”) si a deschis “Essenza School”, care la data de 3 aprilie va fi gata sa primeasca primii elevi.

Pentru aceasta afacere, care pe viitor se va extinde, Julia si prietena ei au fost nevoite sa scoata din buzunar 20.000 de euro, suma necesara pentru modernizarea spatiului si achizitionarea de instrumente si tehnici de sonorizare performanta.

Julia a angajat deja un profesor de muzica, dar intentioneaza sa se ocupe si ea de elevi. “In ultimul an de facultate am predat muzica la o casa de copii. Scoala asta este un vis mai vechi de-al meu si nimeni nu stie ca eu am terminat Scoala de jazz si muzica usoara de la Casa de Cultura a Studentilor din Iasi. Ceea ce am invatat acolo m-a inspirat foarte mult si vreau sa pun in aplicare pentru elevii care vor urma cursurile de la Scoala de muzica “Essenza School”. O sa le predau muzica si o sa aplic o tactica proprie. Voi imbina tehnica vocala cu cantatul propriu-zis, la microfon”, ne-a marturisit vedeta. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Nimic, nimic???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

quote:
Originally posted by chiquitita

Nimic, nimic???

Chiqui + Livia (08.06.2007)



Pai cum nimic, chiquitita? Tu raspunzi, tot tu intrebi?

Habar n-am cine-s femeile astea dar am inteles ca ai citit ca ele-s patroanele acelui club, te-ai lamurit deci.
Sau nu? Sau banuiesti ca nu-s ele? Si daca nu-s ele, ce? Sau e lipsa de publicitate?
Bun, daca n-or fi, de unde sa stim noi, mai multe decit tine care iata...ai gasit si informatii pe net?



www.helpsonia.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SEASOUL spune:

Dar de ce vrei sa stii??Te roade curiozitatea sau vrei sa le faci vreo vizita??Si cu ce se ocupa clubul ala??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Aouleu fetelor, ce reactii... Credeam ca stiti voi ceva in plus. Doamne...doamne... Sper sa inchida cineva subiectul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Eu una stiam ca in spatele clubului Essenza este o tipa care detine actiune sau ceva de genul asta la Eurolines si care este prietna cu Julia Chelaru.Poate ea este Anca Anastasiu.Nu sunt sigura dar asa auzisem de la cineva care lucra la Eurolines.

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Cait, mersi de raspuns. Eu am dedus ca tipa este casatorita cu managerul Eurolines, Dragos Anastasium, din ce am mai citit pe net.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Se pare ca au divortat intre timp sau sunt in instanta de divort ceva de genul asta.

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Da? De unde stii? Adica, ai citit undeva? (cam stupida intrebarea mea). Vroiam sa zic de unde ai aflat.

Mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput