Casnicute sexy ( 129 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

bine ai revenit burtikutzo

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:



Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

buna ,fetele!
care-i treaba? mi-a fost dor de voi!
n-am apucat sa citesc din urma. sper sa am timp sa ma pun la curent ce ca ati mai facut.
Alinuto,n-am mai trecut aseara pe la voi,ca era tarziu si eram varza. eu eram si cu musafirii nou veniti pe capul meu,ma dureau toate alea si nu mai aveam aspirine...ma rog.
tot ce pot sa va spun din calatoria mea e, ca asa grad de civilizatie ca acolo nu cred sa vad in tarisoara noastra.sunt impresionata!
Miki,barbatu' imi zice ca la voi in Germania e si mai si.
Danelutza ,banuiesc ca si la voi e la fel.
mi-a placut tare mult ce am vazut !m-as muta acolo fara sa clipesc!
ce sa va zic de magazine? minunate ....si erau niste reduceri..... wow!
Mariahilferstrasse e cea mai minunata strada din lume.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Miha,bine ai revenit! Ce faceti voi?Cretofolina? Dar soacra?

Alina,a venit Banana?unde-i Banana?

Cami,eu mor de cald...Hai sa facem schimb...

Doina,vrei sa le arati la chinezi cum se gateste o mancare adevarata?

Georgi,felicitari! Stiaqm io ca esti fata isteata. Si adica te fofilezi sa dai de baut pana miercuri,ai?

Monica,ce sprintena esti! Auzi la ea...joaca tenis...Io n-am mai facut sport de cand eram ca o floricica...

Miki,tura asta m-ai pacalit...cu casuta noua...Credeam ca ti-ai luat casa.

Gabi,bine ati revenit! Cum fu la mare?Unde ati stat? Abia astept sfarsitul satamanii sa pot pleca si eu...mi-e dor de copilul meu...

Olga,cam rarut pe la noi.

Ioana,ce-ai faurit bunut de mancare? Marea belea mancarea asta...eu azi fac salata de vinete care trebuia sa o fac ieri.

Va pup si mai vin.Is cu ochii pe voi.

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ange, nu se baga toate odata...in etape, stiu ei.Prima a fost cu celule OEC (atea sunt olfactive)ca am intrebat tot, astea stiu ce sa faca.Apoi le baga pe cele STEM alea trebuie sa invete de la primele ce sa faca...
Fetelor am cumparat de aici o oala potrivita electrica, si in ea fac ciorbita.Au niste plite electrice, cu cratita sa prajesti ce vrei.In seara asta am facut cu o romanca de a nostra cartofi prajiti cu carne de porc prajita si cu mujdei de usturoi.Erau niste tailandezi in bucatarie, e mai mult o sala mare de mese , utilata cu de toate...grill, cuptor cu microunde de toate, si le-am dat si lor mancare de a noastra.Le-a placut mult.E si un italian operat ca Dan, de o zi .Si lui i-am dat ieri ciorba de legume.Am fost azi si la cumparaturi cu Dan si cu doamna din Bucuresti care e cu fetita ei aici.Ne-a dat voie doctorii.Maine facem mancare cu fasole verde si cu piept de puisi bineinteles ciorbita.Cand am facut ciorba a venit doctorul cel mare...Huang in bucatarie.A intrebat ce miroase asa frumos?i-am pus ciorba si i-a placut, m-a pus sa scriu in engleza cu ce si cum se face.Si i-am scris.Daca imi pun nitel mintea fac si ceva dulce...bine un orez cu lapte .Tailandezii ne-au dat sa mancam mancare de a lor, dar tot dulce rau este.Am facut schimb de retete...dar tot ale noastre ne plac.
Georgi tinem pumnii!!!!!!o sa fie totul OK!sa vezi!V-am scris o gramada...Va pup!!!!!Merge in salon , ca e aici ora 23 si sunt treaza de la 7.Maine va astept cu cafeluta!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

bananaaaa,bun revenit acasa
am vazut ca mi-ai trimis poze pe mess.nu eram prin zona poate ne intersectam ca abia astept sa vad pe unde ai umblat.daca ti-a placut atat de mult Europa sunt ferm convinsa ca si Canada-ti va place cel putin la fel de mult

doina,super ca aveti voie sa va faceti mancare.dar chiar nu-ti place mancarea chinezeasca?noi suntem disperati dupa restaurantele chiezesti.Cat stati in spital? ce face Dan? care-i starea lui de spirit? Este increzator? sanatate maxima-i doresc din tot sufletul

miha,tu ce zici ca faci in afara ca mor de cald?

olga,chiar asa.zi ceva de tine,de tony,de socrii
nu am vorbit de 100 de ani

tzuc.




"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by ange
miha,tu ce zici ca faci in afara ca mor de cald?



Nimic interesant...Ma plimb ca un...ou in caldare prin casa...astept sfarsitul saptamanii sa plec in concediu...

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Doina ii faci pe-aia de te opresc acolo sa le faci mancare... moama ce de bunatati ai facut
eu am facut un ghiveci de legume ca aveam chiar de toate si era pacat sa nu fac...eu am mancat asa dar restul familionului cu fripturica alaturi...apoi am facut un krem a la krem ca mi-a facut gravidoasa pofta ieri si abia astept sa iasa paine din masina ca m-a zapacit de miros...
in rest...si eu ca miha cu caldarea

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Cam linistite in seara asta...

Ma duc la culcare...Da' mai intai ma'c sa-i dau una dupa ceafa soatei...sa vad ce ganduri are in seara asta...

Va pup si va doresc o noapte magica!

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ntz, ntz....porumbeilor
noapte buna



monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput