Mamici de noiembrie- decembrie ( 44 )

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

buna!mai serveste cineva?
daca nu..multi

Stefania18 Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine
nu am fost niciodata un manechin& foto cu burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany2007 spune:

Asa inclin sa cred si eu, dar doamna Dr. parea dastul de alarmata si mi-a spus ca pana pe 23.07 sa mai fac o ecografie - si asta ma ingrijoreaza.

daniela 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Sincer eu cred ca timp mai este si nu e cazul sa te stresezi prea tare,oricum pana la anstere isi schimba pozitia de o mie de ori.
Stefania eu vin la cafea

anca 23+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

'neatza...

ROXANA de "ursuletz" 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by RGE

'neatza...

ROXANA de "ursuletz" 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"



Cam tarziu madam

anca 23+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

DANY ce treaba are pozitia lui bebe??...de abia dupa 30-32 de saptamani te intereseaza pozitia lui chiar si atunci am inteles ca dr te mai lasa cateva saptamani ca tot mai exista sansa sa se intoarca..ei momentan se joaca, se intorc, fac tumbe, etc....sincer eu iti zic sa faci ecografia in alta parte si sa vezi ce-ti spune alt dr...e problema pt bebe pozitia sau ce??...ca de nastere in nici un caz nu se pune problema...poate are alte interese sa te cheme mereu la eografii..sincer iti spun sa faci in alta parte/

ROXANA de "ursuletz" 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

...de unde tarziu ca de obicei ma trezesc dupa 10..10.30, dar am inceput sa-l visez pe bebe ..ma chinuiam sa-l imbrac ..

ROXANA de "ursuletz" 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Tare faza...ai reusit pana la urma?
Cum ma 10.30 cand alti la 7 sunt in picioare????????


anca 23+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Neata!
Va doresc o saptamana minunata! Se anunta foarte calduroasa...asa ca fugiti la mare!

22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..eu fac nani mai mult...
..cu bebe ce sa-ti zic la inceput a fost naspa..dar intr-un final am zis ca nu e chiar asa greu cum ma asteptam..ne intelegeam bine..e baietel..in vis adica...nu stiu ce naiba am avut ca am dormit in reprize imi era frica sa nu am contractii, sa nu nasc..Doamne fereste..cred ca de la mici mi se trage..sper sa nu incep cu visuri din astea si sa o tin asa pana la nastere...cred ca m-am speriat ca am citit aseara ce zicea Pussi de o mamica de la sept-oct ca a nascut la 27 de saptamani...
..sa va zic faza tare ieri eram cu al meu in masina si la un moment dat am simtit nevoia sa pap ceva dulce (eu care nu prea le am cu dulciurile)..si am inceput sa ma gandesc la prajituri ..moment in care fi'miu a inceput sa ma loveasca foarte tare ca s-a speriat si al meu saracu' si am avut o senzatie ciudata la burtica pt o secunda ..am papat cateva prajituri si s-au linistit apele...ce-o fi fost asta??

ROXANA de "ursuletz" 25+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput