Regulile unei desparţiri elegante

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

principe, tu chiar crezi 100% ce citesti in revistele de scandal? Si ce spune o bona amarata?
Eu una nu cred nici 1% din ce se scrie in revistele de scandal


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

de ce nu merge link-ul?

quote:
Initial creeata de desprecopii

http://www.supereva.ro/info.asp?id=1175



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro. Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BalMascat spune:

quote:
Originally posted by Gabbriela

principe, tu chiar crezi 100% ce citesti in revistele de scandal? Si ce spune o bona amarata?
Eu una nu cred nici 1% din ce se scrie in revistele de scandal


Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato



cine crede 100% in revistele de scandal e conchita, nu principe, cred ca ai confundat personajele.

quote:
Originally posted by conchita

Angelina a avut o copilarie trista, o adolescenta tragica rau si o tinerete super salbatica. s-a regasit cand l-a tinut pentru prima oara in brate pe Maddox, nici nu planuia sa adopte, deci? si la cat de celebra era deja, ce-i mai trebuia propaganda, nu stiu.
crezi ca femeile mai putin bogate adopta pentru ca au nevoie sa le laude lumea? daca ai citi putin la subforumul de adoptii, ai vedea cate dificultati au, de fapt, cu opinia publica atunci cand adopta.
Angelina e super criticata aici ca nu a adoptat din US, deci are parte de publicitate negativa, daca e s-o luam asa. ma indoiesc enorm ca nu iubeste copiii adoptati, ba chiar a declarat ca-i iubeste mai mult decat pe fiica naturala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

quote:
Originally posted by principe

conchita,

nu ,nu este o "cruzime" este o constatare a mea shi la mod general nu exclusiv la cazul brad angelina(sigur exista exceptii).shi critica tot propaganda este,(dp meu de vedere).poate nu stii, dar multi artishti provoaca vilva deliberat ptru a stirnii senzatzii.oare daca madona este celebra shi are inima de ce pedepseshte copii "izolindu-i" shi le cere sa nu se mishte cind domnia ei doarme???citeshte ce spun bonele de comportamentul artistilor fata de copii...shi madona nu este singura celebritate cu apucaturi de mama model care infiaza din dragoste.
p.s.
conchita,fiindca tot veni vorba de "cruzimi" citeshte-ti un pic postarile shi dupa aceea arunca cu pietre,cred ca avertismentul care ti l-au facut cadou nu a fost deloc ptru dulcegarii.





Felicia
Poze cu noi si vacantele noastre
*****************************
Adevar > Autonomie > Identitate

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by principe

conchita,

nu ,nu este o "cruzime" este o constatare a mea shi la mod general nu exclusiv la cazul brad angelina(sigur exista exceptii).shi critica tot propaganda este,(dp meu de vedere).poate nu stii, dar multi artishti provoaca vilva deliberat ptru a stirnii senzatzii.oare daca madona este celebra shi are inima de ce pedepseshte copii "izolindu-i" shi le cere sa nu se mishte cind domnia ei doarme???citeshte ce spun bonele de comportamentul artistilor fata de copii...shi madona nu este singura celebritate cu apucaturi de mama model care infiaza din dragoste.
p.s.
conchita,fiindca tot veni vorba de "cruzimi" citeshte-ti un pic postarile shi dupa aceea arunca cu pietre,cred ca avertismentul care ti l-au facut cadou nu a fost deloc ptru dulcegarii.



avertismentul l-am luat pentru ca m-am injosit sa raspund unor mesaje ca alea ale tale despre femeile care adopta ca sa fie populare, despre mamele model care isi bat copiii, etc etc. acum mi-am insusit lectia si trimit mesajele astea direct la gunoi. daca ai fi postat aiureala asta la forumul despre adoptii, te-ar fi sfasiat de vie. dar aici, la cupluri, beneficiezi de luxul de a te lua nepedepsita de persoana mea, incalcand regulamentul, in loc sa raspunzi la mesaje. constat ca devii profesionista in hartuiala, secondata de copilotul bal mascat, drept pentru care va trimit pe amandoua pe ignore.



Ajutati-o pe Diana
************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Off topic

Publicitate sau nu, fac niste copii fericiti! Bravo lor!!!!!!!

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

quote:
Originally posted by BalMascat


cine crede 100% in revistele de scandal e conchita, nu principe, cred ca ai confundat personajele.




quote:

Originally posted by principe
oare daca madona este celebra shi are inima de ce pedepseshte copii "izolindu-i" shi le cere sa nu se mishte cind domnia ei doarme???citeshte ce spun bonele de comportamentul artistilor fata de copii...shi madona nu este singura celebritate cu apucaturi de mama model care infiaza din dragoste.


BalMascat, eu chiar ma refer la principe
... ea crede tot ce se sc despre madona si ce sune o doica...

in legatura cu angelina, a fost o emisiune la TV in care a vb , si era relatata viata ei de la nou nascut la actual,... si bine documentata acea emisiune cu copilaria ei nefericita, cu viata de adolescenta rebela, casatoria rapida cu sotul ei si prima ei adoptie. ruptura produsa intre ea si tatal ei... asa ca nu mi se pare ca conchita e cea care crede tot din reviste....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana_2007 spune:

Fetelor eu cred ca nu poti sa treci printr-o despartire asa de usor cum spune Jen.Poti sa faci asta daca intr-adevar nu te mai intereseaza persoana deloc.
Iar Brad si cu Angelina chiar se potrivesc,asta este parerea mea.


"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

of topic

gaberiela,

de unde ai scos tu atitea procente???? ce citesc shi in ce cantitate cred sau nu cred ?

aaaaaaaaa,
am dreptul sa ignor gradinarul care vorbeshte de cruditati shi se simte satisfacut numai cu carnitza in singe.(mai ales cind el taie primul)
cred ca sunt "secondata " de mai mult de un bal,mai ales daca m-as duce pe la cariera de la 8 la 17 unde subiectul lui PUIMIC a trebuit sa fie inchis ,immmmm shi subiectul FLAVIUTZEI shi inca altele.


on topic,

total pentru despartirile civilizate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

quote:
Originally posted by Gabbriela
in legatura cu angelina, a fost o emisiune la TV in care a vb , si era relatata viata ei de la nou nascut la actual,... si bine documentata acea emisiune cu copilaria ei nefericita, cu viata de adolescenta rebela, casatoria rapida cu sotul ei si prima ei adoptie. ruptura produsa intre ea si tatal ei... asa ca nu mi se pare ca conchita e cea care crede tot din reviste.... [/b][/i][/purple]



exact documentarul asta l-am vazut si eu.

Ajutati-o pe Diana
************
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
************
Alaptatul Help-Line
************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput