Mamici de noiembrie-decembrie (43)

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

buna dimineata,fetelor ce mai faceti...,eu am fost ptr 2 zile la pescuit..,sotul cu baietii ca eu am fost mai mult bucatareasa..,dar ne-am simtit super bine au si prins o gramada,ma apucase o pofta de peste cu cartofi fierti si mujdei..,incat m-am pus sa fac mujdei..,dar nu mi-a cazut rau deloc...!! in rest noi suntem bine crestem...,dar am c-am intrat un pic in panica...,ca se duce timpul si nu am luat nimic inca ptr bebe ,sau ptr mine ptr spital..,ma uit la mine cat de repede imi creste burta si ma gandeam ca peste o luna nici nu am sa ma mai pot misca...,o prietena de-a mea o sa traga o fuga pana in Budapesta cica acolo gasesti de toate si la un pret super de bun..,carucioare la fel...,ea e in aceeasi perioada ca si mine...si se mira ca inca nu ma cumparat nimic,asa ca am cazut un pic pe ganduri...sunt un pic impacientata..,cu toate ca sunt in doar 22 de sapt si 4 zile...,cred ca am sa merg ori la sfarsitul lui august ori in sept. ,voi ce ziceti...,ca octombrie sigur am sa fiu cat casa si nu o sa ma deplasez prea mult..!!

21+ Angelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Erika,in septembrie o sa fie Baby Expo in Bucuresti-gasesti acolo aproape orice, fara sa trebuieasca sa iti rupi picioarele prin tot orasul...In plus, poti sa le compari si sa faci alegerea mai buna pret/calitate (unii vin si cu asa zise preturi promotionale/oferte).

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

aaa, iti recomand sa mergi in primele zile-in cursul saptamanii; in weekend este "omor"/nu ai loc nici sa treci pe culoar, asa ca o sa iti piara orice chef si pofta de cumparaturi.
Eu la ultimele doua editii am mers joi-vineri (acum incepe de joi) si a fost super-bine

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nov-Dec2007 spune:

AVEM UN NOU CAPITOL
AICI

Mergi la inceput