Prietena nebuna!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Doamne fereste de asa ceva...si totusi de ce ai asteptat atit de mult, pina l-ai mutat la o alta cresa ?




Alba,mami de
Darian Valeriu *17.09.1999
https://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Darian
&
Cassian Teodor *04.06.2005
https://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica oana spune:

La cresa l-am dus in februarie,fortata de imprejurari(mama mea s-a imbolnavit si nu l-a mai putut tine),iar locul l-am obtinut acolo datorita ei.Cei care aveti tangenta cu cresele stiti probabil cat de greu se obtine un loc.La noi in oras,cel putin,este o criza foarte mare de locuri,inscrierile se fac cu aproape 1 an inainte,iar atunci cu mari interventii.Gradinite particulare nu avem in oras,iar bona am exclus-o din start.
Semnale ca ma deranjeaza comportamentul ei i-am transmis tot timpul.De fiecare data imi spunea ironic ca sunt geloasa.Cand am realizat cat este de diabolica,am evitat orice conflict tocmai de teama de a nu se razbuna pe copil.
Acum Robi sta din nou cu mama mea,care s-a refacut dupa operatie.Ii este foarte bine,iar din toamna va merge la o alta gradinita.

Va multumesc tuturor celor care mi-ati raspuns.!

Oana,mamica de Robertzel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ann33 spune:

hmmm ce prietena ciudata ! adevarul este k si eu cand vad copii mici am o slabiciune ii pup ii iau in bratze ma joc cu ei le fac cadouri dar nici chiar asa ... ea de ce nu-si mai face un bebe baiat ? capilul tau e doar al tau nu e distractia ei ! eu cred k era putzin cam sarita !! obsedata:P

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Nebuna in adevaratul sens al cuvantului. Bine ai facut ca ai mutat copilul la alta cresa. Eu as rupe orice relatie cu ea, cred ca n-o poti numi prietena.

Criss si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bysko spune:

Doamne! Tot felul de oameni pe lumea asta! Si eu care ma "supar" pe maica-mea si pe matusa-mea cand i se adreseaza fetitei mele cu "fata mea". Nimeni nu are voie sa-i spuna asa decat parintii.
Probabil ca si copilului ii spunea ca ea il iubeste mai mult decat voi!Cel mai bine rupi legaturile cu ea sau le raresti pe cat posibil.

Mergi la inceput