Fotografii pe net

Fotografii pe net | Autor: Veve

Link direct la acest mesaj

Sondaj propus de Gabbriela

"Ce parere aveti despre pozele copiilor pe net?"

Intrebare sondaj:

Fotografii pe net


Alege respuns:

de ce nu?nu avem nimic de ascuns;
nu sunt de acord cu poze nud pe net, dar restul pozelor nu ma deranjeaza;
sunt de acord cu poze pe net numai daca sunt private si doar prietenii si familia au acces;
sunt total impotriva pozelor pe net, consider ca este un pericol sa imi expun copilul.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

am votat solutia 2 pt ca nu mi se pare corect fata de omuletii astia mici sa ii expunem nud pe net... cu ce drept facem asa ceva, plus ca un nemernic ar putea face ceva dezgustator pe poza copilului meu...
oare parintii astia care pun poze nud cu copii nu vad pericolul? de ce nu pun poze nud cu ei?


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ffoxy spune:

Am votat a 3-a varianta. Eu sincer nu am vazut pe net poze nud cu copii. Nu stiu pe unde umblati voi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Votat varianta a III-a cu precizarea ca nici macar pt. familie sau prieteni nu-mi expun copilul fara slip.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aghent spune:

buna
am votat ca nu sunt deloc de-acord sa postez poza copilului meu pe net, imbracat sau nu...pana la urma e o chestie de intimitate, nu de altceva...net-ul e prea vast si populat de prea multe uscaturi

aghent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaD spune:

Am votat varianta 2.
Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru

"No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

quote:
Originally posted by ffoxy

Am votat a 3-a varianta. Eu sincer nu am vazut pe net poze nud cu copii. Nu stiu pe unde umblati voi...


Nu e nevoie sa umblam pe nicaieri ca sa stim cati pedofili nenorociti exista pe lumea asta


Felicia

Poze cu noi si vacantele noastre
*****************************

IUBIRE > ADEVAR > AUTONOMIE > IDENTITATE

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


a doua varianta

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

poze cu bb nud gasesti si pe DC in albumele gazduite de DC .. si gasesti in link-urile postate de unele mamici pe la semnaturi...

quote:
Originally posted by ffoxy

Am votat a 3-a varianta. Eu sincer nu am vazut pe net poze nud cu copii. Nu stiu pe unde umblati voi...



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput