am gasit un super doctor la caritas!!!!!

am gasit un super doctor la caritas!!!!! | Autor: miki-ki

Link direct la acest mesaj

fetelor va salut eu inka nu am ramas grvi pana acum de cand am fost la ... ultimi 2 doc bine ca nici nu si-au dat ff tare silinta dar nici eu nu am insistat asa ca mi-am bagat piciorul ca nu mi-a pl de ei. in fine.......... am cunoscut o fata care s-a chinuit 11 ani sa faca un bb , a pierdut 4 sarcini ultima la 4sau 5luni....... shit shit. asa... si mi-a povestit cat au rupt-o de bani toti doctorii astia super profesori super doctori super conferentiari ..... etc si cate teste au facut pe ea..... la greu. si a ajuns la acest doctor super cumsecade si super profesionist si dupa 4luni a ramas gravi acum are o frumusete de baietel de 8luni. vineri am programare la el ma duce ea si am sa va spun si voua ce si cum. ultimele 2 fete pe care le-a dus la el in 2 luni au ramas gravi..... yuhuuuuuuuuuuuuuuuuu. am sa ma duc vineri si dupa am sa intru sa va povestesc.apoi cam pe 14 aug am sa revin in tara pt plec in concediu pe 15iulsi daca e asa cum mi-a povestit ea poate..... fac si eu un BB.pupici la toate.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexela spune:

Miki, sa dea DD ca acest dr sa te ajute sa ramai gravidutza! oricum, in concediu, cand veti fi amandoi relaxati, aveti toate sansele sa aveti rezultate bune...
Dar nu ne-ai spus cum il cheama pe acest dr. Inteleg ca e la Caritas, dar cum il cheama? poate mai sunt fete care vor sa mearga la el.
Bafta multa!

http://tt.lilypie.com/wNvfp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelis spune:

La noi problemele mari sunt la sot, dar nici eu nu sunt perfecta asa ca asteptam numele doctorului si mai multe amanunte.
Iar cu conferentiari si cu profesori mare dreptate , te usuca de bani si nu au nici un interes.
Eu sunt patita, seful maternitatii din sp universitar dupa ce am fost si internata la el, si tot nu stia cei cu mine cand ma duceam la control.
Concediu placut poate plecati doi si veniti trei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

miki, te asteptam sa vii cu numele si cu detalii mai multe despre doctorul asta asa bun.Bafta multa vineri la consultatie!

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE !
Hai bebe, vino la mami !
Lau-Meli si
Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

miki nici o veste? Cum a fost la medic? Sper ca vii cu vesti bune.

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE !
Hai bebe, vino la mami !
Lau-Meli si
Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-ki spune:

buna fetelorrrrrrrrrrrrrr yuhuuuuuu am fost la doc si l-am cunoscut e ff cumsecade si mie cel putin mise pare DOCTOR!!!nu ca cei la care am fost pana acum si ma scanau din cap pana in tate ca... de am ceva .... dar in fine. e un om , ma i-a de la zero cu toate analizele pt ca el asa lucreaza vrea sa vada el cu ochii lui.ma consultat totul e ok la prima vedere ,control normal nimic sofistikat ,dar ma chemat luni maine adika sa-mi faca o ecografie mi-a dat niste ovule sa le i-au inainte de eco augmentin si indometacin supozitoare care..... nu le MAI POTTTTTTTT LUAAAAAAAAAAAAA HELPPPPPP pt ca imi rup....... si tin mult la el. asa.... mi-a dat toate astea pt ca atunci cand se face o eco intravag. se poate produce candida care oricum exista in organismul fiecaruia.chiar am patit-o ultima data cand am fost la un doctor... asa.... si miercuri imi face o foto la trompe sa vada daka sunt inf.si dupa mai vede ce-mi zice dar eu duminika plec pt o luna si poate cand ma intorc vad ce imi mai face... aaa era sa uit il cheama IBRAHIM.FETELOR EU SUNT CAM OCUPATA SI DAIA NU INTRU ASA DES CUMPARATURI CHESTII ... DAR PUTETI SA-MI TR MSG PE PRIVAT CA LE PRIMESC SI MA SI ANUNTA ... SI ASA VA RASP MAI RPD. VA PUPICESC SI MAI VB

Mergi la inceput