Casnicute sexy (127)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Miha pofta buna. arata bine

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

mama mia miha cum aratae de retinutmultumesc
alina pana la urma le-am pus asa acums a vedem ce-o iesi...este la cuptorsi curge din tavaaaaaaa

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Monica ai pus cam mult daca curge din tava, dar nu te speria am mai patit-o si eu. Lasagna o lasi vreo jumate de ora la copt, dupa care pui foaie din aia de staniol deasupra si le mai lasi vreun sfert de ora, ca sa se coaca pastele bine. Sper ca ai pus si pe fundul tavii sosulet. Nu se pune ulei ca are sosul si mai lasa grasime si brinzeturile. Sper ca am scris la timp mesajul.

Cuscra arata bine rau de tot ce-ai pregatit mataluta, asa ca te astept in vizita ca tot stii sa faci mincare italiana.

Miki ce-ai facut cu catelul, ce-a spus medicul ?

Georgi eu as mulge si capra si vaca, tot ce-as prinde, numai sa beau un pic de lapte adevarat.

Trimit mesajul si revin.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by georgi75







Ai venit sau pleci, ca n-am priceput

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Am venit ca daca plecam faceam asa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Danutza medicul de azi mi-a spus acelasi lucru ca si ceilalti. a avut un accident de masina in urma cu ceva timp, n-a fost tratat si s-a agravat. a zis ca n-are dureri si nu trebuia sa ia tablete si nici injectii. cand coboara scari trebuie sa-l iau in brate pt. ca e o povara pt. el ( asta fac de foarte mult timp). mi-a zis ca el nu poate sa-i faca absolut nimic. ne-a dat nr. de tel si numele medicilor de la o clinica din Duisburg si Olanda. a zis sa mergem de sapt. viitoare cu el la inot ( ne-a dat adresa unde este centru de inot pt. caini la noi in oras) , deoarece ii va intari musculatura si se va simti mai bine. a mai zis ca acolo la centru sunt multi fizioterapeuti care-l vor ajuta. daca nu da rezultate la centru va trebui sa mergem la clinica....ce-i vor face acolo, nu stiu. am fost suparata, am plans, iar medicul m-a asigurat ca nu are dureri deloc, dar eu nu-l pot vedea cum se chinuie cu piciorushul sa umble.
Soatza l-a mai intrebat pe medic daca va muri catzelul din cauza asta ( io am pufnit in plans in momentul ala), iar medicul ne-a asigurat ca NU.
Nah... cam atat. macar medicul asta ne-a spus de centrul de inot si de clinici, doctora dinainte a incasat banii ....
Cand am ajuns acasa vroiam s-o sun pe ``pretena`` de la care il am pe mister, dar a zis soatza s-o las in pace si sa uit ca exista.
In seara asta n-am mai gatit. De fapt nu mai aveam pofta de mancare nici unul ( in afara de mister ).
Ah... pe strada mea se face un film . am fost afara cu misterul sa-i vad cand filmeaza , dar din pacate am ajuns prea tarziu. tocmai au terminat si-au deblocat strada pt. circulatia masinilor. dar maine seara nu mai ratez filmarea, stau in fereastra pana-i vad ca blocheaza strada si ma duc afara cu mister .....hahahha
Mai stau putin apoi ma duc la culcare
EDit: am uitat, e sigur ca nu are tumora...atroza ... nu stie ce sa zica

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

of miki, sanatate multa catelushului daca are niste stapani asa ca voi sigur o sa se faca bine, sau macar nu se mai agraveaza
danelutza, era cam plina tava si nici nu era o tava prea inalta de-aia a curs pe-afara...dar a iesit minunata, foaia de sus parca s-a intarit un picutz dar cele din mijloc sunt bestiale si umplutura la fel...saru mana mult de reteta...am papat toti de-am spart, tati a fost cel mai fericit, ma intreba daca-i de la miha retetazic nu...dar e de la cuscra-sape tine nu te avem in lista de ym ca altfel iti zicea saru mana pentru masa
eu m-am uitat la serial acum nu-sh ce sa mai fac ca uite-asa suntsi cred ca nu ma mai apuca somnul dupa atata mancare
va pup, somn usor tuturor

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Noapte buna si de la mine.

P.S. Miki pupici pe botici lui Mister


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

LA MULTI ANI de Sf. Petru si Pavel!

DANELUTZA,moaaama ce de bunatati

MIKI,imi pare rau de catelus,sper sa fie bine pana la urma...a,si sa nu uit,am vazut filmul cu Prada,suuperr...mi-a placut tare mult

IOANA si baieteilor,tare frumusei,am vazut si eu pozele,ce baieti mari ai deja...felicitari pt pampers!!!...eu am scapat doar pe timp de zi,in sfarsit cere si el la wc,dar daca suntem in parc mai scapa pe el,seara nici nu mai vorbesc sau la somnul de pranz...dar sunt fericita si asa,dupa 10 zile de cicaleala a inceput puiul sa colaboreze

DOINA si felicitari DANEI!...bafta multa in continuare!!!...mai e un picut,sunteti pe ultima suta cu pregatirile pt DAN,va tin pumnii!


GEORGI bafta la examen!...sa sti ca nu am uitat de poze,azi golesc aparatul si am sa fac si alea,scuzeeeee!!!

CAMI,ma bucur ca a fost vremea faina,aici la noi a plouat zilnic,cu fulgere si tunete de te speriai,m-am gandit la voi...e bine ca v-ati simtit ok...astept sa vorbim,sa-mi zici detalii...distractie faina la botez!


Fetelor da ce mai stiti de DANA_CH?...pe unde o fi,nu am mai vazut-o de mult pe aici!?

BIANCA si bine ai revenit!...mai,sa sti ca nu sunt invidioasa pe Miha,ma chiar bucur pt ea,imi pare rau doar ca nu ne-am inteles si nici nu era cazul sa ajungem aici,asta e... eu inca nu imi permit sa mai fac un pui,desii tare as vrea


fetelor,fug sa mai bag ceva poze,pe maine!!!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput