Pensiune canina Bucuresti

Pensiune canina Bucuresti | Autor: Zenobia

Link direct la acest mesaj

Buna.

Stiti cumva un loc unde sa pot lasa un catel si o pisica (ambele castrate, deparazitate, vaccinate) pe perioada weekendului. Trebuie sa plecam si sunt disperata. Stiti vreo pensiune sau vreo persoana particulara care se ocupa cu asa ceva?

Multumesc.

Votati-l pe Gagas cel frumos www.caini-pisici.com/index.php?page=concurs_caini_pisici&poza=1079&pagina=1" target="_blank">aici
www.margento.ro" target="_blank">Zenobia
Barzoiul buclucas
Poze1
Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

incearca sa suni la ilioara. eu am cautat mai demult pe internet, dar nu aveau site.
sau stiu ca exista pe langa bucuresti o canisa -asa se cheama?-unde se dreseaza cainii. poate s-or ocupa si de servicii hoteliere. sau incearca la veterinarul care urmareste animalutele, daca lucreaza in week end. sau lasa cheile unui prieten si roaga sa vina de 2 ori pe zi. in cazul asta, mai bine inchizi usa la sufragerie, dormitor, sa nu faca prin casa. e mai usor sa stergi de pe gresie.
sa ne spui cum ai rezolvat.

chris + alexandra
varsta alexandra
bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Merci mult Chris. Intre timp am gasit asta http://www.olmarconsult.ro/pensiune.html. Costa 6 euro/zi cu mancarea noastra. Sper sa fie bine!

Votati-l pe Gagas cel frumos www.caini-pisici.com/index.php?page=concurs_caini_pisici&poza=1079&pagina=1" target="_blank">aici
www.margento.ro" target="_blank">Zenobia
Barzoiul buclucas
Poze1
Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

nu merge linkul, dar il bag la favorite, pt ca sunt posesoarea unui iepure
eu am rezolvat-o cu finii datile trecute, le-am dat cheile si i-am rugar sa vina o data pe zi.

chris + alexandra
varsta alexandra
bebeii nostri

Mergi la inceput