Curs inspector resurse umane: unde?

Curs inspector resurse umane: unde? | Autor: Ralumat

Link direct la acest mesaj

Buna. M-ar interesa sa fac un curs de Inspector resurse umane in Bucuresti. Imi puteti recomanda vreun centru? Eventual cu impresii despre profesor, curs, examen, etc?
Multumesc.

Raluca, mami de David Calin (28.11.2006)
luna a sasea

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns exigenta spune:

Buna,
Dupa parerea mea si dupa indelungi cautari/telefoane/intrebari, cred ca am raspunsul. Scoala se numeste Absolute School, sunt undeva in zona Garii de Nord. Pe site au toate informatiile pe care le poate dori un potential cursant: date de incepere, pret (nu e deloc scump si se poate plati in rate). Cursul este autorizat de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei. Linkul este:
www.absoluteschool.net" target="_blank">http://www.absoluteschool.net
Se primeste suport de curs gratuit si, ceea ce NU am gasit in alta parte, cursul se desfasoara sub forma unor ore de dezbateri/studii de caz, ceea ce e foarte interesant. Un sfat/o sugestie daca vei merge acolo: au o profa f.f.bine pregatita, se numeste Ramona (am uitat numele de familie).
Multa bafta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralumat spune:

Multumesc de raspuns. Am ales la sugestia unei prietene, Total School. Voi reveni cu detalii cand incepe cursul, in caz ca ar mai fi cineva interesat.

Raluca, mami de David Calin (28.11.2006)
luna a saptea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexamary spune:

BUNA
*RALUMAT* SPUME-MI TE ROG AI INCEPUT CURSURILE ?
CUM ESTE SPUNE-MI MAI MULTE DETALII

MERSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralumat spune:

Buna. Scuze, am lipsit o perioada....inceperea cursurilor a fost amanata pentru 11 august, zic ei din cauza caldurii....eu banuiesc ca din cauza de prea putini cursanti. Eram 11, si cica de obicei sunt peste 20.Am avut o prima intalnire cu profesoara- tinerica si draguta, dar din pacate nu agreeaza practica suportului de curs, asa ca va fi ceva de scris....pare destul de dificil, cu proiecte, teste neanuntate, dar la urma urmei...scopul e sa raman cu ceva de pe urma cursului. O sa revin cu alte impresii, dupa ce "intram in materie".

Raluca, mami de David Calin (28.11.2006)
luna a saptea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexamary spune:

BUNA
ASTEPT IN CONTINUARE OPINIILE TALE RALUMAT
SI EU VREAU SA INCEP IN TOAMNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:


Aici e mai aproape de centru:http://www.ics.ro/

Mergi la inceput