Ecografie 20+ la Clinica Polisano

Ecografie 20+ la Clinica Polisano | Autor: ralucis

Link direct la acest mesaj

Buna! Mi-am facut o programare pt eco de morfologie fetala de 20+ la Clinica Polisano. Ar putea cineva sa imi dea mai multe informatii despre o eco facuta aici? Inregistreaza pe CD sau VHS? Au cumva si 4D? Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bursucelu spune:

Si eu am o programare la fel ca tine la POlisano la Iosup pe 6 iulie,daca ai programarea dupa mine am sa-ti spun eu despre ce este vorba....din auzite am inteles ca nu inregistreaza,i-ti da 2 poze.Tu cand esti programata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Buna, eu am facut 2 eco la Polisano la Iosup, mie mi-a placut clinica, e frumos si nou, ai apa si sala de asteptare asa cum trebuie. Inainte inregistra la cerere (pe DVD dar nu foarte spectaculos) dar acum au un aparat nou, se presupune a fi cel mai bun insa nu inregistreaza inca pe nimic. Primesti 2-3 poze si eco detaliat.

Va pup

Clau

35+ (sau 36+ dupa cum spune ecograful...) Alessia Maria

bb mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Va multumesc pt raspunsuri! Eu merg pe 13 iulie, deci dupa tine bursucelu, poate imi impartasesti din experienta dupa! Sediul e cel de pe site, str. Cuza-Voda, sau e in alta parte? Eu tot la Iospu am programare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bursucelu spune:

Buna, am fost la Polisano la Iosup si sunt multumita de domnul doctor care mi sa parut un profesionist si chiar a facut cateva glume cu mine,eco ma costat 320 ron si mi-a dat si cd si o poza cu bebelina mea.Sa sti ca la inceput o sa ti sa para un tip sobru dar nu este asa ,eunu l-am stresat cu intrebarile cat a stat la aparat dar dupa ce a terminat i-am pus cateva intrebari si mi-a raspuns fara nici o problema .

Mergi la inceput