Bulgaria...impresii, drum, hoteluri (6)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tonia Antonia spune:

Buna, fetelor,

Dupa ce v-am citit si rascitit, am decis ca pentru familia mea cea mai buna alegere pentru anul acesta este statiunea OBZOR la Hotel Riu Helios Bay unde am cuparat bilete pentru inceputul lui septembrie (1 - 10.09). Sper sa fie servicii bune pentru ca la mare noi mergem numai pentru copil, pentru aerosolii de la rasarit. In rest noua nu prea ne place soarele...Sper sa fie bine!

Va doresc vacanta placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kali spune:

Tocmai am revenit din vacanta, unde ne-am simtit excelent.
Daca are cineva intrebari desre Nisipuri sau Berlin Green Park, sunt aici... asta pana ma dezmeticesc putin, ma adun si scriu jurnalul de vacanta.
Cred ca-mi trebuie o luna sa-mi treaca regretele. As mai fi stat macar inca 1 sapt.

Oana si Alexia Ioana (25.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cheptinelena spune:

ATTENTION!!!FEMEIE LA VOLAN!!

Hi everybody!Nisipurile de Aur e bine semnalizata rutier?Se gaseste usor un hotel sau te invarti pana ametesti din cauza lipsei de indicatoare?Vreau sa spun sunt indicatoare din timp pt a te ghida spre un anumit hotel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kali spune:

Noi am trecut granitza pe la Vama Veche si pe acolo e foarte proasta semnalizarea. In principiu o iei spre Varna si dupa ce intri in oras, parca la primul semafor gasesti indicator spre Nisipuri, la stg.
Cu hotelurile e teroare: te invarti pana nu-ti mai trebuie, mai ales daca nu sunt in primul rand.

Oana si Alexia Ioana (25.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinaa spune:

ATTENTION!!!FEMEIE LA VOLAN!!

Hi everybody!Nisipurile de Aur e bine semnalizata rutier?Se gaseste usor un hotel sau te invarti pana ametesti din cauza lipsei de indicatoare?Vreau sa spun sunt indicatoare din timp pt a te ghida spre un anumit hotel.




eu personal te sfatuiesc sa iti scoti harta statiunii de pe site|(o gasesti pe www.vacanteinbulgaria.ro)si sa-ti faci niste puncte de reper.dar harta e facuta stil harta rutiera si sunt sigura ca te vei descurca.



arinaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

"In cazul persoanelor juridice, este suficient un act stampilat si semnat, care sa ateste faptul ca persoana care pleaca peste granita poate parasi teritoriul Romaniei cu masina respectiva.'
Poate aveti nevoie ca eu am sunat la 10 notariate si toate erau puse pe capacit...noroc cu notarita mamei, o doamna in varsta care mi-a spus cum stau lucrurile...
Joi plec in BG si va scriu de acolo cum este!


13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

quote:
Originally posted by cheptinelena

ATTENTION!!!FEMEIE LA VOLAN!!

Hi everybody!Nisipurile de Aur e bine semnalizata rutier?Se gaseste usor un hotel sau te invarti pana ametesti din cauza lipsei de indicatoare?Vreau sa spun sunt indicatoare din timp pt a te ghida spre un anumit hotel?



Eu aveam o harta a statiunii si aveam deci niste repere. E destul de nasol de orientat mai ales daca iti lipseste acest simt dar m-am ghidat dupa hotelurile de care treceam. "din timp" nu te poti sigur orienta pt ca statiunea e fff inghesuita si stradutele intortocheate. Dar sunt indicatoare pe la fiecare coltisor de strada, mergi incet si te descurci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Uite ca ajunsei si eu pe aici, pe 11 august plecam la Sunny Beach, hotel RIU Evrika.
Ati auzit ceva despre el?
Multam fain,
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanailincam spune:

Da unde ati disparut, maica? Eu vreau sa ma car acum, vreo ora vizionat la Mall si apoi film de voie pana cad lata. Astept sa vad noutati pe aici!

Ioana cu Ana (22.06.2005)
Ana - de la nastere pana la Revelion
Ana - dupa Revelion, in 2006
Ana - dupa 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61984" target="_blank">Povestea nasterii

Ai grija ce iti doresti! S-ar putea sa se indeplineasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

CatXO vad ca ar trebui sa te intorci azi. iti faci timp sa-mi dai cateva sfaturi? noi plecam sambata.
pup

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput