Bulgaria...impresii, drum, hoteluri (6)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Masaro vezi pagina unu.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexandra spune:

quote:
Originally posted by macami

NImeni nu a fost la Konstantin si Elena - Hotel sirius Beach ?
Astept impresii .




Am fost anul trecut langa statiunea Konstantin si Elena. Prin statiune ne pimbam seara, mergeam in bazar si la terase sa mancam, noi ne-am simtit bine, ca dovada ca si anul asta mergem tot acolo. Nu stiu sa-ti spun nimic despre hotel, dar statiunea e draguta. Nu se compara cu Albena sau Nisipuri in ceea ce priveste luxul, dar si preturile sunt mai mici decat acolo. Cand pleci? Noi mergem din 4 August.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Alexandra la ce hotel mergi?
Cand te intorci te rog sa postezi impresii noi despre statiunea Konstantin si Elena.




www.dropshots.com/Ursoaica" target="_blank"> Filmulete si cu Raisa Ioana

Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Buna,

A plecat cineva cu masina firmei la care lucreaza?

Am nevoie de o adeverinta sau procura? Unde sa verific informatia asta, unde pot intreba va rog?

Plec vineri, pe 27 iulie si abia ieri mi-a spus cineva ca ar fi necesara procura. Am citit toate capitolele si nu am gasit nimic in sensul asta.

Ma poate ajuta cineva cu un sfat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Am un prieten care a fost cu masina firmei acu 3 sapt ptr un wk. era si cu inscriptii mari pe ea, nici un vames nu l-a intrebat de sanatate.
dc pleci mai departe si vrei sa stai fara grija, mergi la un notar si faci contract de comodat ptr perioada dexx zile, se face in romana si engleza. am facut noi acu 3 ani, eram eu nebuna ca faceam nu fel de tur al Europei.


Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinaa spune:

salut fetelor...ma alatur si eu voua ...vine concediul
Ieri am fost la agentie sa fac rezervare pt NESSEBAR -HOTEL IFA BEACH MARE/BAY.Sa va povestesc un pic din experienta mea de la agentie.....bun,de o luna ma chinui si trimit mail-uri la tot felul de agentii care iti multumesc de alegerea facuta...iti confirma preturile de pe site-ul lor dar....stai si astepti o rezervare de iti pare bine.Astfel ma infurii si ma duc singura la agentie(desi sunt dintr-un orasel micut...avem si noi vreo 10 agentii),pana aici treaba ok....se apuca d-na sa ne prezinte frumos oferta(stiu bine sa-si vanda marfa....si bravo lor),singura problema e ca pretul diferea fata de site-urile studiate cu vreo 40 euro de persoana...Si normal daca am limba scutita...ii spun ceea ce am pe suflet...verifica singura adresele de site date de mine si imi ofera la acelasi pret...unul bun zic eu sejurul din nessebar.Deci sfatul meu este ca atunci cand va duceti personal la o agentie sa incercati sa negociati un pic oferta ...pt ca eu am redus pretul cu vro 80 de euro la 2 persoane...

Acum sa intru si eu in subiect propriu zis....ce stiti de acest complex hotelier?sunt intradevar de 4 stele?
serviciile sunt ok??
ce sfaturi imi puteti da?


arinaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Eu am pus ochii pe http://www.beachbulgaria.com/goldensands/kempinski.shtml
Sunt insarcinata si vreau un hotel care sa aiba piscina int+ext cu apa de minim 27 grade, plaja cu umbrelute+sezlong, sa fie f.aproape de mare. In Ro nu am gasit convenabil iar mai departe nu ma incumet sa merg. A fost careva la acest hotel?

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonasirbu spune:

Bianca, eu pot sa-ti spun din proprie experienta asa: si anul trecut si anul asta am fost plecati in Bulgaria cu masina sotului de la firma; am avut procura facut si anul trecut si acum; anul trecut la vama, la iesire, in afara de pasapoarte i-au cerut si talonul masinii si cind a vazut vamesul ca nu e pe numele lui l-a intrebat de procura; anul asta nu ne-a cerut decit pasapoartele, de masina nu ne-au intrebat nimic - si masina e inscriptionata cu numele firmei...deci...parerea mea e ca de cind cu Uniunea Europeana s-a renuntat la multe formalitati.
Vacanta placuta!
Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns macami spune:





Am fost anul trecut langa statiunea Konstantin si Elena. Prin statiune ne pimbam seara, mergeam in bazar si la terase sa mancam, noi ne-am simtit bine, ca dovada ca si anul asta mergem tot acolo. Nu stiu sa-ti spun nimic despre hotel, dar statiunea e draguta. Nu se compara cu Albena sau Nisipuri in ceea ce priveste luxul, dar si preturile sunt mai mici decat acolo. Cand pleci? Noi mergem din 4 August.

Alexandra

Alexandra, noi avom pleca pe 26 august si vom sta la Hotelul Sirius Beach care ste exact linga plaja .
Tu unde vei sta ?
CAnd te vei intoarce asteptam impresiile tale ,
PA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns macami spune:





Alexandra

Alexandra, noi avom pleca pe 26 august si vom sta la Hotelul Sirius Beach care ste exact linga plaja .
Tu unde vei sta ?
CAnd te vei intoarce asteptam impresiile tale ,
PA

Mergi la inceput