Sportul pentru copii - ce fel si la ce varsta?

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Ma scuzati ca dau buzna... am intrat cu o rugaminte, Alex este un baietel de 1 an si 3 luni...si are nevoie de ajutorul nostru.
In 9 zile trebuie internat si are nevoie de banuti.
La semnatura mea gasiti mai multe detalii.

Sa-l ajutam acum cand mai putem face ceva pentru el!


Multumesc mult!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex
26+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielatt spune:

Buna dimineata,
Stie cineva sa-mi spuna cam cat costa un abonament la piscina la Radisson? Pe net nu gasesc asa detalii, si poate ca, una dintre voi are sau a avut abonament. M-ar interesa in special piscina si sala de fitness sau aerobica.
Va multumesc anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freedelia spune:

Interesant subiectul asta cu sportul, o gramada de pareri diferite :)

John a facut fotbal de la 4 ani jumate. A fost foarte amuzant la inceput, ca erau toti mici si incepatori, dar dupa un an deja era mai bine, se vedea ca intelegeau conceptul de echipa.

Jodie o sa mearga din Septembrie la gimnastica (are 3 ani jumate) pentru ca este foarte atletica, mereu se catara, sare, se rostogoleste. Sa vedem cum o sa mearga.

Si tot din toamna o sa ii dau pe amandoi la inot, am sa caut un antrenor care sa vina cam de 3 ori oe saptamana la piscina sa ii invete. Dupa ce o sa poata sta singuri in apa, o sa mai rarim, o data pe saptamana, ca nu e nici o graba cu tehnica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Noi vrem sa-l ducem pe Codrin la karate.
Trebuie sa sun maine sa vedem cand incepe!
Mai e vre-un baietel asa mic la karate?

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tenorov spune:

Vreau sa il invat pe nepotelul meu care are 7 luni la vara viitoare sa inoate. Cred ca inca va avea in reflex inotul. Am citit ca se mentine pana la 18 luni acest reflex.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Nepotelul tau pe nume Vincentiu?

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Pitica mea va merge la inot incepand cu 4 ani, pana atunci sper sa faca ea sport cu mine

de Crina Alexandra
Crinul Meu
Atat de mare sunt

Participam la concursul Klorane cu www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE" target="_blank">aa1 si aa2, un vot va rugam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

si noi ne gandisem la inot...dar era in "curateinie" bazinul si intre timp s-au ivit karatele...
ne e mai usor...ca nu trebuie schimbat, sters..uscat...
si deocamdata ii si place...
de inotat cred ca se va ocupa tati sa-l invete...

Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodos spune:

Eu vreau sa-l dau pe pitic la inot inca de la 9-10 luni. Sunt grupe speciale pt mami si bebe si abia astept sa treaca iarna si sa creasca piticu sa mergem si noi.
Cand mai creste vom incerca si alte sporturi gen forbal, tenis, karate sa vedem ce ne place :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Buna, Rodos! si eu ma gandeam la inot pentru piciul meu (desi are doar 6 luni ... stii tu in Deva un club? o fi cel de la Hunedoara de la bazin?
Participam cu emotii la concursul KLORANE, speram sa ne votati!
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat+de+fericit+e+copilul+tau+KLORANE ad1 ad2

Mergi la inceput