Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 88

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Kay, ma bucur ca ne-ai dat de stire de mica Soshonel.
Te rog sa ai grija si de tine. Nu te neglija. Trebuie sa fii puternica. Acum poti sa dormi mai linistita stiind ca micuta e pe maini bune.
Referitor la bani, eu nu am cont paypal, unde trimit un check, cum pot proceda? Nu am curaj sa trimit cash in plic. Help.

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

www.sonia.as.ro" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Kay vezi ca una din fete zicea ca s-ar putea sa te conectezi la Internet de la casa McDonalds de la receptie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

imi trebuie laptop... ei imi ofera internet, dar imi trebuei laptop...

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Oana,te pupam!Ne-a fost tare dor de tine!ce bine ca ai scris!Ti-am trimis numai mesaje,te-as fi sunat...am aflat ca daca te sunb platesti si tu!Si nu am facut-o!Incearca sa te odihnesti si tu!Pupici pe inimioara!

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Ce vesti bune! Doamne ajuta in continuare sa fie totul bine! Mi-au dat lacrimile..de bucurie pentru mamica ei si mica luptatoare!

Poze cu Alexia
http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyzv23/my_photos

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Sper ca ai prins metroul!Unde mananci?Cum te descurci?O sa te descurci?ai unde spala hainele tale si ale Soniei?Imi fac griji pt tine


Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

te rog sa incerci sa te odihnesti.Sonia are nevoie de o mamica sanatoasa...Esti asa de tanara,Oana!Iar imi vine sa plang...imi amintesc de mesajul tau,in care-mi scriai ca ti-a crescut maseaua de minte stramb!

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

te rog sa incerci sa te odihnesti.Sonia are nevoie de o mamica sanatoasa...Esti asa de tanara,Oana!Iar imi vine sa plang...imi amintesc de mesajul tau,in care-mi scriai ca ti-a crescut maseaua de minte stramb!Si ca te doare!Ce copila esti...nu era vremea pt tine sa suferi atata!Si nici pt Sonia!

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Si eu sper ca ai prin metroul si ca ai reusit sa papi ceva! Am citit povestea de pe prima pagina ( stiam in parte dar nu asa de multe)...si mi-au dat lacrimile. Si eu cand am fost mica am stat in perfuzii de am si acum urmele ( desi nu imi amintesc nimic). Am ramas doar cu o frica de ac ( subconstientul lucreaza cred). Nu am suferit operatii dar si pe mine in cateva randuri erau parintii sa ma piarda. Dar Dumnezeu e mare si am zile!

Doamne ajuta inca o data!

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

www.sonia.as.ro" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Oana, citind mesajul tau, imi dau seama ca treci prin EXACT aceleasi sentimente ca si mine, cand am descoperit ce inseamna de fapt un sistem medical mai "sanatos".

Cam asta incercam sa iti spun cand ti-am scris acele prime mesaje pe forum. Dar, intr-adevar, pana nu vezi diferentele, iti vine greu sa crezi. Iar eu nu vroiam sa te descurajez prea tare, in cazul in care te decideai sa ramai in Romania pentru tratament... Dar n-am putut sa ma abtin atunci sa nu incerc macar sa iti dau de inteles . Insa tot ce gandeam atunci era ca, orice ar fi, daca va luati inima in dinti si reusiti sa ajungeti aici cu bine, nu are cum sa nu fie mai bine decat acolo.

Totusi, sa stii ca ei acum nu te lasa sa ii schimbi pampersii pentru ca ea e intr-o situatie delicata, proaspat operata, intubata si sedata. Cand va fi mai stabila, e chiar bine si important sa interactionezi cu ea. Te vor lasa ei atunci cand vor considera ca e momentul, pe mine ma incurajau chiar (mie mi-era frica si sa il ating la inceput, ma speriasera asistentele din Romania). Dar te vor lasa numai cand ei stiu ca e cazul, in rest se ocupa de tot, intr-adevar.

Ma bucur mult ca sunteti bine. Nu am mai apucat sa te sun azi, am avut program de "buflit" cu Andrei . Sper sa vorbim maine.

Noapte buna, odihna placuta. Te poti relaxa si tu un pic, in sfarsit. Intr-adevar, sunteti pe maini bune.

Pupici.

http://andrei.point.ro
http://b2.lilypie.com/HLo3p1.png
"Happiness is a smile"

Mergi la inceput