Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 69

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:



Doamne-ti multumesc ca le-ai adus pana aici. Primul pas se face. Si operatia intermediara va fi un succes, nici nu-mi pot inchipui altfel.

Doamne-ajuta pe mai departe!

Va iubim tare, Sosonica si Oana si ne gandim zilnic la voi!





Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Donati pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Fete dragi...cred iarasi in viata si-n miracolul ei!Am vorbit cu Oana acum cateva minute...Medicii o intubau pe Sonia pentru drum.M-a rugat sa va scriu ca pana la pranz se stransesera 7.940 euro...Oana...aproape nu ti-am putut vorbi la telefon(de plans si de emotii_)...Dar am convingerea ca tu ai inteles tot ceea ce as fi vrut sa-ti spun!...Sa iei cu tine toate gandurile noastre bune...Am credinta ca va veni si ziua in care tot raul va fi lasat in urma, ca o rana dureroasa si atat!Mesajul tau de azi dimineata("Ii cedeaza inima.Se duce...")m-a inghetat,chiar si la propriu...Am simtit frigul mare din jurul meu...ca un vis urat, iarna era la mine in casa...in pat...in bucatarie unde-mi fierbeam cafeaua...pe care parca nici n-o meritam in momentele alea!...In urma voastra ramanem noi,cele care asteptam vesti si ne rugam!E ciudat cum poate un om atat de mic sa te faca sa-l iubesti asa mult ,de parca l-ai stii de cand e lumea si pamantul!...Sonia are locul ei in inima mea,alaturi de puiutii mei!Nu stiu daca vei putea intelege felul in care-ti simteam inima ,atunci cand iti era greu...si referitor la multumirile pe care mi le-ai adus,de-a lungul timpului,consider ca nu mi se cuvin!Am facut ce simteam,din inima...pentru inima Soniei...Gandul la ea a devenit persoana la mine acasa.M-am "lovit" de gandul acesta mereu...cand imi alaptam fetita si stiam ca Sonia nu are voie sa manance...cand o plimbam...si ma gandeam ca tie nu ti se da dreptul de a te bucura de nimic din toate astea...Acum plecati..D-zeu sa va fie alaturi pretutindeni!...Toate florile din lume fetelor care s-au impilcat atat de mult in salvarea Soniei!Lor trebuie sa le multumesti,Oana...desi sunt sigura ca ai facut-o deja!...

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


chris27,

Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Donati pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:


cuvintele sunt de prisos

citesc de la inceput acest subiect si ma gindesc mereu la sonia..intru de 2 ori pe zi doar ca sa citesc vesti

sibylle daca ai timp confirma te org ca ai primit banii prin paypal...am trimis dolari

sunt impresionata, inca o data, de forta care este desprecopii...

va multumesc ca existati




The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Oana...nu uita...D-zeu nu are nevoie de lacrimi!El iti simte durerea chiar si atunci cand ochii nu mai pot sa planga!D-zeu iti mangaie sufletul ...Va fi bine!

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

Doamne Ajuta! Sonia, sa te intorci cu bine! Zbor usor si mult succes cu operatia!
Asteptam vesti despre voi! Ma rog sa va fie bine acolo si sa va intoarceti sanatoase.

Lupta Sonia!

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Florina, fericita de Teodora(27.06.07) siTudor(5 ani)
Teodora, capsunica mea iubita
www.onetruemedia.com/shared?p=2ec9af00903bd34b9e16cb&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a crescut baietelul meu, Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

Sybille ,un prieten al meu ,dupa ce i-am prezentat cazul Soniei ,a trimis imediat pe contul tau la paypal £120.00 GBP .(aprox 250$ )




sa facem cumva o evidenta pe prima pagina.


inca ceva,el va trimite la firma lui tuturor,si speram sa avem noroc,sa se implice si alte persoane.
dar toti cer detalii.
e de inteles ca cei din afara forumului sa fie susceptibili.

ce detalii exista?
eventual numarul dela spitalul din Germania?
cu nume,tot.
pt ca vor fi persoane de toate natiile,nu romani,si trebuie prezentat cumva cazul,nu doar ca poveste.





www.helpsonia.com/" target="_blank">Povestea Soniei

Rugati-va pt Sonia




S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandutza07 spune:

Drum bun sa aveti ,domnul sa fie cu voi si sa va aibe in grija lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Doamne fa minunea la care speram cu totii!!!!

chris, esti o prietena adevarata, minunate cuvinte

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora


www.helpsonia.com" target="_blank">ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Aelita la sectiunea "acte medicale" sunt actele puse la dispozitie de Kay, o sa pun acum si scrisoarea de la spitalul din Germania, deocamdata e tot ce am.
Oana si Soso va pup si sa fiti tari!

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput