Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 53

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

iti mai scriu aici, poate citesti pana mai vorbim la tel.
ar fi bine ca in raportul medical sa scrie ca nu se poate trata cazul in ro si ca recomanda plecarea de urgenta in strainatate, iti va fi probabil necesar la solicitarea de bani de la statul ro.

Deci, cuvinte cheie ale raportului medical (nu neaparat cel in engleza, pe nemti nu ii intereseaza, dar intr-unul in romana ar fi bine sa apara): IN RO NU SE POATE TRATA si URGENTA.

Altfel nu cred ca aveti vreo sansa, noua cand am depus actelene-au raspuns nesimtitii ca trebuia sa asteptam aprobarea dosarului...

http://andrei.point.ro
http://b2.lilypie.com/HLo3p1.png
"Happiness is a smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Am sa sun si eu azi la spital cand ajung acasa (pe la 1 ora noastra). Ce s-a intamplat? Sonia e bine?Doamne ajuta!

www.sonia.as.ro" target="_blank">Sa ne rugam pentru Sonia si sa o ajutam!

http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

e la fel, dar daca o lungim se paote deteriora, iar o alta infectie ar fi fatala. deci e la fel, dar e bine sa ne miscam repede.
pup Irinel si toate fetele.

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

Ce mult ma bucura vestile! Oriunde ar fi operata, e bine ca sunt sanse, ca exista optiuni, ca doctorii de aici isi recunosc limitele si spun un termen...Ii tin pumnii si inima toata Sosonicii, ma voi ruga pentru ea. Kay curaj mamico, nu mai e mult si puiul tau va fi bine! Sanatate multa si succes in demersuri!

cristina1974 - eu de oare am inima in gat?! ca nu eu am vorbit cu doctorul...

Nasterea 1 - Un puzzle cu flori de liliac - Luca Matei - 05.11.2004
Nasterea 2 - In asteptarea d-lui Maslinuta! - www.onetruemedia.com/my_shared?z=15c3fccea103d6e25e31e4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Adam Cristian- 15.01.2007 / www.youtube.com/user/ylilimic" target="_blank"> filmulete /www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=69848621" target="_blank"> slide 1 / www.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=71222273" target="_blank">slide 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinel spune:

Cristina74 ti-am trimis un PM.Pupic

www.sonia.as.ro" target="_blank">Sa ne rugam pentru Sonia si sa o ajutam!

http://photos.yahoo.com/irinoiu

Irina, Daniel (28 Mai 2004) si ingerasul Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

Am primit un mesaj ca puteti incerca si la acest spital special pentru copii, nu vad daca spun ca se ocupa si de operatii ale malformatiilor la inima, dar poate au si asa ceva:
www.shrinershq.org/Hospitals/_Hospitals_for_Children/default.aspx" target="_blank">http://www.shrinershq.org/Hospitals/_Hospitals_for_Children/default.aspx

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

va rog, este important si urgent.

cine poate sa-i incarce oanei credit pe cartela prepay orange 0748998775 - este nr de tel care apare si pe site-ul soniei. i-am incarcat aproape 30 euro, va rog incarcati si voi cat puteti, trebuie sa sune urgent in germania, are mult de vorbit cu ei si nu stim daca ii ajunge creditul. din zona spitalului nu are de unde sa-si cumpere, iar cei din familie ajung la ele abia mai tarziu.

modalitati de incarcare:
1. la orice magazin cu sigla "incarcare electronica orange prepay", dictezi numarul - atentie sa fie cel corect! spui suma in euro, platesti si gata. sa luati chitanta, e dovada incarcarii efective.

2. de pe orice abonament orange la serviciul gratuit *100# - meniu interactiv (incarcare prepay este optiunea 4) sau prin apel gratuit la nr 200 (incarcarea prepay este optiunea 1); la ambele se solicita o parola din 6 cifre, aceasta este de regula seria de BI a titularului abonamentului. plata creditului apare la factura de abonament.

repet, este urgent.

va multumesc din suflet, in numele oanei si al soniei

ps: ea nu poate acum intra pe net, mi-a dat sms sa postez si sa apelez la voi. pt sonia.



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.sonia.as.ro/" target="_blank">Pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Peste vreo 10 minute pot sa ma duc eu sa ii incarc inca vreo 15 euro ca e langa mine un magazin. Pana atunci poate se mai gasesc si altii.

Sanziana & Marina (03/10/2004)Cand s-a nascut Marina... Varsta Marinei


"We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Kay,Sonia suntem alaturi voiDoamne ajuta
ti-am incarcat si eu cartela cu 10 euro
multi multi

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 9
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006
www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

am pus si eu 10 euro. Kay si Sosonica

Elena si Antonia (3 mai 2007)

Varsta Antoniei
poze cu Antonia

Mergi la inceput